Detail info
Close

AN EVENING WITH ECKHART TOLLE IN PRAGUE

AN EVENING WITH ECKHART TOLLE IN PRAGUE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

AN EVENING WITH ECKHART TOLLE
Využijte jedinečnou příležitost setkat se Eckhartem Tollem, který vás nasměruje k duchovnímu probuzení a transformaci vědomí.
Eckhartovo hluboké a přitom jednoduché učení pomohlo nespočtu lidí po celém světě zažít v každodenním životě stav živoucího vnitřního klidu. Jeho učení se zaměřuje na význam a sílu přítomnosti, probuzeného stavu vědomí, který překonává ego a diskurzivní myšlení. Eckhart považuje toto probuzení za další nezbytný krok v lidské evoluci.
Eckhart nás se svou charakteristickou vřelostí, humorem a soucitem přiměje k prožívání radosti z bytí – ve stavu lehkosti, bezstarostnosti a vnitřního klidu, který se nachází pouze v tichu přítomného okamžiku.
Eckhart Tolle je všeobecně uznáván za jednoho z nejvíce inspirujících a vizionářských duchovních učitelů na světě. Jeho dílo a přednášky změnily život milionům lidí a získaly si fanoušky, mezi které patří i Oprah, Dalajlama či Deepak Chopra.
Deník New York Times ho označil za "nejpopulárnějšího duchovního autora ve Spojených státech" a v roce 2011 ho časopis Watkins Review označil za "nejvlivnějšího duchovního člověka na světě". Je autorem vůbec nejprodávanějších titulů The Power of Now (Moc přítomného okamžiku) a Nová Země, které jsou obecně považovány za nejpřelomovější knihy naší doby.

Přednáška bude v angličtině se simultánním tlumočením do češtiny.  

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO - Parter / "ZTP/P" vstupenka umožňuje vstup dvou osob, tj. držitele průkazu ZTP/P (u vstupu musí být předložen průkaz ZTP/P) a jedné osoby jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Doprava: MHD - metro C, stanice Vyšehrad)
● pro vstup do Kongresového centra použijte vchod č. 2 nebo 3
● vstup do Kongresového centra bude umožněn od 17:30
● Kongresový sál bude pro návštěvníky otevřen od 18:00
● přednáška Eckharta Tolleho bude v angličtině se simultánním překladem do češtiny
● ve vstupním foyer bude stánek, ve kterém si budete moci zapůjčit sluchátka pro poslech překladu
● pro zapůjčení sluchátek se staničkou bude nutné složit vratnou kauci ve výši 500 Kč a zároveň obsluze předat lístek se jménem a telefonním číslem. Ten vám bude také vrácen při zpětném převzetí sluchátek se staničkou
● ve vstupním foyer pro vás bude k dispozici šatna a stánek s prodejem knih Eckharta Tolleho
● v prostorách Kongresového paláce bude před představením k dispozici několik bufetů s občerstvením

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top