ALTERNATIVA 09:Phil Minton’s Feral Chorus

ALTERNATIVA 09:Phil Minton’s Feral Chorus

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Série workshopů s neprofesionálními zpěváky vedoucí ve finále k vystoupení před publikem. Projekt vznikl koncem 80. let, kdy byl Phil Minton požádán, aby uspořádal workshop s neprofesionálními hudebníky ve Stockholmu.
Phil Minton už The Feral Choir realizoval na mnoha místech ve světě (Berlín, Mnichov, Tokyo, Bologna, Lausanne, Antverpy, Baltimore, Oxford, Paříž, Melbourne, Rio de Janeiro, Rotterdam, London, Warsaw, Bratislava) a letos jej poprvé vyzkouší v Praze.
http://www.philmintonsferalchoir.com/
Ivan Martin Jirous & Agon Orchestra – křest nového CD Magorova summa V loňském roce soubor Agon Orchestra, zaměřený na vážnou a soudobou avantgardní hudbu, zhudebnil několik básní nositele Seifertovy ceny za rok 2006 – Ivana Martina Jirouse. Magorova summa je soubor jeho celoživotního díla a zhudebnění se ujali Petr Kofroň, Ivan Acher, Michal Nejtek, Mirko Ivanovič a Petr Wajsar.
http://www.geocities.com/agon.orchestra/
NTS trio
Nejtek Michal,Tichý Petr,Smetáček Štěpán.
Tato svatá trojice se sešla poprvé někdy začátkem roku 2009, ale první společné vystoupení se uskutečnilo až 31. 5. téhož roku v pražském klubu JazzDock.
http://www.myspace.com/nejtkuvtichysmetacek
Pořádají:
UNIJAZZ - www.unijazz.cz      
  www.divadloarcha.cz

 

Na mapě

Top