Detail info
Close

ALKEHOL + host ATD, Letní parket Na Sladovce

LETNÍ PARKET NA SLADOVCE
ALKEHOL + host ATD, Letní parket Na Sladovce

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ALKEHOL +host ATD

Alkehol
je ikonická česká rocková skupina, jejíž hudba a texty jsou inspirovány životním stylem spojeným s konzumací alkoholu a radostmi i trablemi, které s sebou tento životní styl přináší. Založená v roce 1992, Alkehol se rychle stal známým díky svým energickým koncertům a nezapomenutelným hitům, které oslavují přátelství, zábavu a "hospodskou" kulturu. Kapela v průběhu let vydala řadu úspěšných alb a získala si pevnou fanouškovskou základnu díky své autentičnosti a bezprostřednosti.
Tato ikona české rockové scény se představí ve speciálním koncertu v idylickém prostředí Letního parketu Na Sladovce v Benešově u Prahy, jako host vystoupí kapela ATD.

Časový plán (rámcový)
18:00 otevření areálu
19:00 ATD
20:40 Alkehol
Více na: https://nasladovce.cz/

Vstupné: 390 Kč (pozor! jen do středy 15.05.2024) / 500 Kč (od čtvrtka 16.05.2024)
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
volné sezení a stání / děti do výšky postavy 140 cm zdarma bez vstupenky, pozor! v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou / jiné slevy NE / bezbariérový přístup ANO


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top