AIRSHIP (UK) & EASTERN CONFERENCE CHAMPIONS (USA)

MEETFACTORY
AIRSHIP (UK) & EASTERN CONFERENCE CHAMPIONS (USA)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Indie partičky Airship a Eastern Conference Champions míří do MeetFactory
Dvoják britské kytarovky Airship a jejich amerických protějšků Eastern Conference Champions (známých mj. ze soundtracku Twilight ságy: Zatmění) se odehraje v úterý 4. října v MeetFactory. Obě kapely se představí českému publiku poprvé, Airship tak učiní v rámci turné k dlouho očekávané debutové desce Stuck In This Ocean.
Manchesterští mladíci Airships dali o sobě světu vědět s prvním EP Spirit Of The Beehive v roce 2008. Následovaly turné s The Editors, Biffy Clyro nebo The Joy Formidable. Po ochutnávkovém singlu Kids přichází letos na podzim vyzrálý debut Stuck In This Ocean. Ten produkoval Dan Austin známý ze spolupráce s Doves za pomoci Chrise Urbanowitze z The Editors. Teprve 22-letá čtveřice na ní „zeštíhluje“ svůj zvuk a neskrývá hitparádové ambice … vychytejte si je v rozletu kariéry, ještě než pro ně budou pražské kluby příliš malé!
Novou desku a koncertní materiál mají také Eastern Conference Champions, nebo zkráceně ECC. Letos v dubnu vydali druhé album Speak-ahh, na kterém se odrazili od zvuku čtyři roky starého debutu Ameritown produkovaného Owenem Morrisem (Oasis, The Verve). Loni se kapela dostala na výsluní díky zakomponování jejich písně A Million Miles an Hour na soundtrack filmu Twilight sága: Zatmění po bok kapel jako Vampire Weekend nebo Muse. To jim přineslo nové publikum, ale také postavilo před dilema jak se s kapelou posunout dál. Zatím to vypadá, že kapela s novou deskou nastartovala správným směrem – pozitivní recenze se jen sypou a na část podzimního evropského turné vyráží ECC se slavnými The Get Up Kids. http://www.myspace.com/airshiptheband
http://www.myspace.com/easternconferencechampions
www.meetfactory.cz  

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture AIRSHIP (UK) & EASTERN CONFERENCE CHAMPIONS (USA)
Top