Detail info
Close

AFTER PARTY - Millennium Explosion

AFTER PARTY - Millennium Explosion

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nestačí Vám čtyři hodiny live show exkluzivních milénium hvězd v O2 areně 25. listopadu 2023? Chcete se dál bavit, tančit, zpívat u hudby z přelomu století? Tak after párty Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION je přesně pro Vás!

Ihned po konci největší 2000s akce v O2 areně se rozjede největší 2000s párty, jakou jste zažili. Vedlejší sál O2 universum se rozezní s oblíbenými DJs a moderátory rádia Kiss a to není samozřejmě vše! Máme pro vás připravenou další show interpretů z tohoto období! Možná se na párty objeví i jména z programu večera v O2 areně jako Reel 2 Reel feat. The Mad Stuntman nebo Shaun Baker feat. Jessica Jean.

Párty je pro všechny fanoušky, kterým se nechce v jedenáct končit rozjetý mejdan, jakým jistě Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION bude. Jména Cascada, Lou Bega, Groove Coverage, Las Ketchup, Reel 2 Real a mnoho dalších slibují exkluzivní zážitek.

Tisková zpráva

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top