ADVENTNÍ GOSPELY 2022

ADVENTNÍ GOSPELY 2022

Datum: 22. prosince 2022
Místo: SONO CENTRUM
Adresa: Veveří 3219/113, Brno

Vstupenky

čtvrtek
22
pros. 2022
18:30
ADVENTNÍ GOSPELY 2022

Informace o akci

Stella Jones se svým souborem , tradiční host předvánočních koncertů, se vrací do ČR!

Oceňovaná gospelová skupina The Christmas Gospel Singers okouzlila svými pěveckými výkony diváky po celém světě. Soubor sdružuje řadu talentů s jedinečnými hlasovými schopnostmi, což ve spojení s tradičními gospelovými prvky zaručuje dechberoucí podívanou a intenzivní zážitek z vystoupení, jehož poselstvím je šířit radost a sdílet lásku ke gospelové hudbě.

Vůdčí osobností souboru je Stella Jones, zpěvačka, jejíž žánrové zaměření kromě gospelu zasahuje ke stylům jazz, pop, funk a soul. Stella se narodila v Berlíně a již od mala byla obklopena hudbou a uměním jako takovým. V pěti letech dostala od svého otce, amerického jazzového trumpetisty Carmela Jonese, první klávesy a od té doby se intenzivně věnuje hudbě. Již v devíti letech skládala vlastní písně a začínala vytvářet audio knihy s vlastními malbami a komiksy. Tvořila také své vlastní loutky. Poté, co se přestěhovala do Vídně, začala vystupovat v místních jazzových klubech. V roce 1984 začala nahrávat a vystupovat v muzikálech. Mezi ty nejznámější jistě patří The Rocky Horror Picture Show. O osm let později se umístila na prvním místě rakouské hitparády s uskupením Powerpack. Poté reprezentovala Rakousko v soutěži Eurovision v Dublinu. Po této zkušenosti navázala spolupráci se známými umělci, jako např. Maceo Parkerem, The Duke Ellington Orchestra, Gloria Gaynor či Chaka Khan. V létě 2016 vystoupila v rámci série MTV Unplugged.

Nenechte si ujít jedinečný adventní zážitek!

Slevy:
ZTP, ZTP/P: sleva 20 % 
Doprovod ZTP či ZTP/P: beze slev
ZTP/P vozíčkář: 759,- Kč (1 místo v sektoru Galerie 1 vpravo / Vozíčkář + doprovod) 
Doprovod 1 osoby: 759,- Kč (1 místo v sektoru Galerie 1 vpravo / Vozíčkář + doprovod) 

Super VIP:
komorní atmosféra, výhled ze skyboxu a extra přizvučení, samostatné WC, výtah s obsluhou uvaděče 

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top