Detail info
Close

AC/CZ “Top AC/DC tribute show” v Rajhradě u Brna

AC/CZ “Top AC/DC tribute show” v Rajhradě u Brna

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sportovní klub RAFK Rajhrad, z.s. si Vás dovoluje pozvat na koncert AC/CZ a Iron Maiden rev. Praha.

Skupina AC/CZ je nejúspěšnější AC/DC tribute kapelou v České republice, kritiky je uznávaná jako jedna z nejlepších i v zahraničí. Kapela působí na scéně od roku 2010 a ročně odehraje přes 100 koncertů v České republice, Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Objevuje se také na pódiu s přední špičkou české hudební scény. Během roku vystupuje na velkých festivalech, městských slavnostech, firemních a soukromých akcích, ale i samostatných koncertech. Originální legendární australskou skupinu AC/DC snad ani nemusím představovat... Posluchači se můžou těšit na velkou divadelní a koncertní show s originálními kostýmy, nástroji, kulisami a hlavně precizní interpretací. Hlavním protagonistou je známý kytarista Adam Malík alias Angus Young.

Pro ucho rockového fanouška jsme se rozhodli jako předkapelu před hlavním koncertem AC/CZ angažovat skupinu Iron Maiden rev. Praha, kteří vzdají hold, jak již název skupiny napovídá, anglické legendě Iron Maiden.

Vstup do areálu od 18:30 hodin.19:30 – 20:30 Iron Maiden rev. Praha, od 21:00 AC/CZ

Cena vstupenek v předprodeji v síti Ticketportal 300kč, na místě 400Kč.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top