ACCEPT

ACCEPT

Datum: ODLOŽENO NA ROK 2023
Místo: Sportovní hala Datart
Adresa: U Zimního stadionu 4286, Zlín

Vstupenky

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
ACCEPT
ODLOŽENO NA ROK 2023

Informace o akci

ACCEPT odkládají své evropské turné „Too Mean To Die“!

Legendární ACCEPT se s nadšením chystali od 15. ledna 2022 vařit krev v žilách fanouškům po celé Evropě. Do ZLÍNA, haly Datart měli dorazit už 1. února 2022. Ale bohužel, vzhledem k okolnostem souvisejícím s virem, to stále není možné. Navzdory všem očekáváním a nadějím museli tedy tito metaloví velikáni své plánované turné „Too Mean To Die“ odložit na leden/únor 2023.

"Jakkoli chceme, současná situace Covid nám prostě neumožňuje odjet toto turné v roce 2022," vysvětlil kytarista ACCEPT Wolf Hoffmann. "Je to strašně těžký úkol, ale nemáme jinou možnost než to znovu odložit. Hrozně moc jsme chtěli hrát toto turné. Měli jsme připravený zabijácký setlist se spoustou nových písní z alba „Too Mean to Die“. Je mi moc líto fanoušků. My všichni v kapele jsme samozřejmě také velmi zklamaní. Ale hej, život jde dál... Prosím, zůstaňte v bezpečí, zůstaňte věrni metalu a zůstaňte „Too Mean To Die“! Uvidíme se brzy!"

Promotér Gerald Wilkes z Continental Concerts dodal: "Cestování ACCEPT bylo naplánováno přes celkem 16 zemí s velmi odlišnými regionálními infekčními situacemi, které se v současnosti velmi rychle mění, a proto jsou pro všechny zúčastněné naprosto nevypočitatelné. Zákonné požadavky se v jednotlivých zemích liší, dokonce někde i od města k městu. Před pár měsíci to všechno vypadalo tak slibně, ale současná situace to prostě neumožňuje!"

Jako (malou) útěchu naservírují dnes ACCEPT svým fanouškům digitální live singl „The Undertaker“.

ACCEPT navíc oznamují, že 18. února 2022 vyjde další limitovaná verze (750 kopií po celém světě) hitového alba „Too Mean To Die“ na stříbrném vinylu (2 LP), který si lze již nyní předobjednat u Nuclear Blast.

Dobrá zpráva na závěr: ACCEPT si už vyblokovali termíny pro rok 2023. Gerald Wilkes říká: "Turné je potvrzeno na rok 2023 a vstupenky zůstávají v platnosti."

Nové termíny turné ACCEPT 2023 budou zveřejněny velmi brzy! Sledujte naše stránky a děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ACCEPT
picture ACCEPT
picture ACCEPT

Na mapě

Top