Detail info
Close

ABSOLUTE BACH Veverka-Šporcl-Barocco sempre g…

ABSOLUTE BACH Veverka-Šporcl-Barocco sempre g…

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ABSOLUTE BACH
Vilém Veverka hoboj
Pavel Šporcl housle
Barocco sempre giovane

Veverka, Šporcl, Barocco sempre giovane: Absolute Bach!
Skutečnou hudební lahůdku "super artového typu" přichystal pro pražské publikum - již tradičně na Novoměstské radnici, 11. prosince 2023, ve spolupráci s předním českým barokním souborem Barocco sempre giovane a houslovým virtuosem Pavlem Šporclem, mezinárodně etablovaný hobojista Vilém Veverka.
V rámci předvánočního koncertu nabídnou interpreti posluchačům jedinečný koncert, který má zcela zásadní téma: hudbu největšího německého barokního autora, Johanna Sebastiana Bacha. Ve velmi komplexním pojetí bude jediným hudebním pilířem celého hudebního večera právě tvorba Bachova vrcholného období .
Příběh hudební spolupráce Viléma Veverky se souborem Barocco sempre giovane v příštím roce naplní prvních deset společných let na české scéně. Korunovací této spolupráce je právě pražský koncert, kdy hvězdným hostem bude další dlouholetý hudební partner Veverky i Barocca sempre giovane, široké veřejnosti známý houslista Pavel Šporcl. Atraktivní a umělecky jedinečně vyprofilovaný formát je mimořádným příslibem nejen v českém měřítku, neboť' není bez zajímavosti, že se Vilém Veverka na tento barokní "opus magnum" připravoval pod vedením legendárního Reinharda Goebela, zakladatele proslulého souboru "Musica Antiqua Köln". Připomeňme, že právě Reinhard Goebel je považován za jednoho z největších světových odborníků na hudbu Johanna Sebastiana Bacha všech dob! Nakonec, je zcela raritní, že Vilém Veverka je prvním a doposud jediným interpretem, který je schopen Bachovy, původně koncerty pro housle a orchestr realizovat právě na hoboj.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Sleva 10%: pro studenty, pro seniory ve věku 60 let a výše, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P (cena po slevě je uvedena v názvu slevy, slevu žádejte na prodejních místech Ticketportal nebo zvolte online v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným průkazem či obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií) / bezbariérový přístup NE, přístup po schodišti / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top