Detail info
Close

ABBAMANIA THE SHOW - 20TH ANNIVERSARY TOUR

ABBAMANIA THE SHOW - 20TH ANNIVERSARY TOUR

Datum: 29. března 2025
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

sobota
29
bře. 2025
19:30
ABBAMANIA THE SHOW - 20TH ANNIVERSARY TOUR

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Show, která umí zažehnout abbamánii jako žádná jiná – v roce 2025 slaví ABBAMANIA THE SHOW již 20 let na koncertních pódiích! Od svého triumfálního debutu dobyla tato show srdce tisíců fanoušků a její vystoupení bezesporu představují tu nejlepší poctu slavné švédské popové skupině.

Také v roce 2025 Vás ABBAMANIA THE SHOW společně se skvělými zpěvačkami a zpěváky, kapelou a symfonickým rockovým orchestrem zve ke svému vyznání lásky kultovní švédské čtveřici. Publikum se může těšit na vynikající zpěv, autentické kostýmy a vystoupení, spektakulární světelnou show a dobrou náladu!

Výročí v roce 2025 nebude mít jen show, ale i Mamma Mia, legendární hit skupiny ABBA. Tento song poprvé zazněl v roce 1975 a raketovou rychlostí se proslavil po celém světě. V mnoha zemích dostal skupinu ABBA do čela hitparád a stal se takříkajíc její obchodní značkou. Fanoušci švédské čtveřice milují tento hit ve všech možných variantách – ať už jako muzikál, film nebo jeho cover verze naživo na pódiu. I po 50 letech je úspěch a nadšení z Mamma Mia neodmyslitelnou součástí světové popkultury.

ABBAMANIA THE SHOW zavede posluchače na oslnivou cestu časem do 70. a 80. let a propojí evergreeny jako Mamma Mia, Dancing Queen, Gimme! Gimme! Gimme!, SOS a The Winner Takes It All s novými songy z koncertů Voyage do nezapomenutelného životního zážitku pro každého.

Ke vstupence lze zakoupit GOURMET EXPERIENCE.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top