Detail info
Close

A DO PYŽAM!

A DO PYŽAM!

Datum: 11. ledna 2024
Místo: Malá scéna Zlín
Adresa: Štefánikova 2987/91, Zlín

Vstupenky

čtvrtek
11
led. 2024
19:00
A DO PYŽAM!

Informace o akci

Marc Camoletti: A DO PYŽAM!

Hrají: Lukáš Langmajer, Lucie Zedníčková, Libor Jeník, Eva Decastelo, Barbora Mottlová / Eliška Jansová, Patrik Vojtíšek
Produkce: Kulturní portál Praha
Brilantní komedie A do pyžam si klade za cíl zejména pobavit diváky. Kultivovaně oživuje neselhávající principy francouzské bulvární frašky. Dozvíte se, co vše se může přihodit při víkendové návštěvě, když milenka a hospodyně Vašeho přítele "nosí" stejné jméno a jeho žena pro Vás není pouze jeho ženou. Množství vtipných situací, zvratů, slovní komiky a vynikajícího herectví. Aby nenechal svoji milenku Brigitte v den jejích narozenin doma samotnou, pozve ji Bernard na venkov, kde pravidelně tráví víkendy se svojí ženou Jacqueline. Aby před ní ospravedlnil přítomnost své milenky, pozve na víkend také svého přítele Roberta, k jehož škodě ho má v úmyslu představit jako milence své milenky Brigitte. Problém je v tom, že neví, že Robert je milencem jeho ženy, která si na nastávající víkend najala služku, jež se, k dovršení všeho maléru, také jmenuje Brigitte.
Autor komedie, známý francouzský dramatik Marc Camoletti má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku. Umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení, neobává se ani jistého druhu pikantérie. Hlavní zápletkou této komedie je nikdy nekončící kolotoč vtipných situací kolem jedné malé manželské nevěry. O tom, že Camoletti umí rozvibrovat bránice diváků, svědčí množství titulů a inscenací, které byly u nás již dříve s velkým úspěchem uváděny.
režie: Jan Nosek Novák

více info na: www.september.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top