Detail info
Close

9. CHARITNÍ PLES

9. CHARITNÍ PLES

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Oblastní charita Pardubice si Vás dovoluje srdečně pozvat na 9. charitní ples, který se koná v sobotu 3. února 2024 od 19 hodin v Obecním domě v Ostřešanech. Záštitu nad plesem tradičně převzal náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek, připravena je bohatá tombola a veškerý výtěžek plesu podpoří Domácí hospic Andělů strážných Oblastní charity Pardubice.

 

Celé vstupné bude použito na podporu domácí hospicové péče Oblastní charity Pardubice. Pořadatelem je Oblastní charita Pardubice.

tel.: 737 488 753, info@charitapardubice.czwww.pardubice.charita.cz

 

Prodej zlevněných vstupenek (150 Kč) pro zaměstnance je podmíněn předložením průkazu zaměstnance - tyto vstupenky je možné zakoupit pouze v Turistickém informačním centru Pardubice!

 

V případě neuskutečnění plesu v tomto termínu lze vrátit vstupné do konce března 2024, nevrácené bude použito na podporu domácí hospicové péče.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top