Detail info
Close

76. Zlatá přilba města Pardubic

76. Zlatá přilba města Pardubic

Datum: 6. října 2024
Místo: Pardubický plochodrážní stadion ve Svítkově
Adresa: Motoristů 300, Pardubice

Vstupenky

neděle
6
říj. 2024
12:00
76. Zlatá přilba města Pardubic

Informace o akci

NEDĚLE 6. 10. 2024 – 12:00

76. ZLATÁ PŘILBA MĚSTA PARDUBIC
 

V Pardubicích se od roku 1929 koná motocyklový závod na ploché dráze. Je zcela bezkonkurenčně nejstarším pravidelně pořádaným závodem tohoto druhu na světě. V roce 2024 se uskuteční již jeho sedmdesátý šestý ročník. Závod každoročně láká do hlediště stadionu ve Svítkově více jak deset tisíc příznivců, kterým nabízí atraktivní podívanou na šestici jezdců jedoucích bezmála stokilometrovou rychlostí po ovále na speciálních strojích, které nemají brzdy. Na hlinitopísčitém povrchu se představí opět mnoho jezdců absolutní světové špičky bojujících o ve světě ceněnou trofej. Do Pardubic jezdí po mnoho let skvělá konkurence, ale čeští jezdci již mnohokrát v historii se dokázali postavit světové elitě a závod vyhrát. Závod je významným měřítkem sil mezi našimi a zahraničním jezdci.

Závod je vzhledem k datu konání a jeho umístění ve světovém kalendáři prakticky absolutním vrcholem plochodrážní sezóny.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top