Detail info
Close

7 PÁDŮ HONZY DĚDKA

7 PÁDŮ HONZY DĚDKA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Populární talkshow 7 pádů Honzy Dědka poprvé na vinařství Johann W v Třebívlicích! Můžete se těšit na 120 minut příjemné zábavy a zajímavýchrozhovorů "o všem a pro všechny”. Hosty prvního večera budou Jan Dienstl, Adéla Gondíková a Petr Kolečko. Talkshow se bude vracet na vinařství vždy jednou za dva měsíce. Již teď můžeme odtajnit únorové hosty, kterými budou David Matásek a MarekTaclík.

Pořad vznikl počátkem roku 2011 a do dnešního dne se v něm již vystřídalo na 600 hvězdných hostů. Rozhovory vedené publicistou Honzou Dědkem se ještě před uvedenímna televizní obrazovky staly doslova fenoménem na YouTube, kde mají dnes k 85 miliónům zhlédnutí a 140 000 diváků pořad pravidelně odebírá!

K televizním div ákům talkshow poprvé promluvila v závěru jara 2020, kdy ji dosvého pravidelného programu zařadila televize Prima. A úspěch nenechal nasebe dlouho čekat ani zde – během jediné sezóny se z ní na této stanici staljeden z nejsledovanějších pořadů domácí tvorby, který každý týden přiláká ktelevizním obrazovkách kolem půl miliónu diváků. Jako jediný televiznínováček pak pořad získal prostor i v hlavním vysílacím čase na Silvestra 2020, kdy jej sledovalo přes 700 000 lidí a letošních 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka s Třemi tygry se stalo nejsledovanějším pořadem Prima TV daného večera.

Za moderaci talkshow i jeho předchozí novinářskou kariéru, během které udělal na tři a půl tisíce rozhovorů, byl Honza Dědek letos redakcí iDnes vyhlášen osobností roku ("Zpovědníkem").

Více na www.youtube.com/7PADU 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture 7 PÁDŮ HONZY DĚDKA
picture 7 PÁDŮ HONZY DĚDKA
Top