Detail info
Close

53. Memoriál Luboše Tomíčka

53. Memoriál Luboše Tomíčka

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

53. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka, který se i letos tradičně uskuteční na plochodrážním stadionu Markéta, a to dne 26.9.2022 od 19 hodin je nejstarším mezinárodním motocyklovým podnikem v Praze a má za sebou již dvaapadesát úspěšných ročníků.

Není snad žádného české plochodrážního fanouška, který by neznal tradiční Memoriál Luboše Tomíčka. Luboše Tomíčka, velmi kvalitního československého jezdce, který měl rozjetou dobrou kariéru, v roce 1968 potkala velká tragédie. Při Zlaté přilbě v Pardubicích upadl z první pozice a vyhnout se mu nestačil poslední závodník finálové jízdy. Na následky těžkého zranění zemřel dne 20. října 1968. Od té doby se na Markétě pořádá Memoriál, k uctění památky zesnulého Luboše.

Každoročně se závodu účastní česká plochodrážní špička i zahraniční talentovaní junioři, ale také velké hvězdy. Využijte zvýhodněných cen v předprodeji a zajistěte si vstup na stadion již nyní! Vybrat si můžete z hlavní tribuny nebo ostatních sektorů, které jsou nečíslované a můžete si tak vybrat vhodné místo, které Vám pomůže k příjemnému prožití závodu. Děti do 15 let mají vstup do ostatních sektorů zdarma.

Pro více informací sledujte web www.speedway-prague.cz


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top