Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
5 SECONDS OF SUMMER

5 SECONDS OF SUMMER

Datum: 12. října 2023
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

čtvrtek
12
říj. 2023
19:00
5 SECONDS OF SUMMER

Informace o akci

5 SECONDS OF SUMMER

5SOS ohlašuje světovou tour a evropskou část uzavře koncertem v pražské Sportovní hale Fortuna!

CENA VSTUPENEK OD 990,- Kč

Kapela s nadšením oznamuje světové turné 2023, které zahrnuje koncerty v Jižní a Severní Americe a vystoupení na festivalu When We Were Young v Las Vegas.

Od svého založení v roce 2011 vydali 5 Seconds of Summer ve složení Luke Hemmings (zpěv/kytara), Michael Clifford (zpěv/kytara), Calum Hood (zpěv/baskytara) a Ashton Irwin (zpěv/bicí) čtyři alba a řadu hitů. Časopis Rolling Stone je rychle označil za "největší novou rockovou formaci na světě" a jsou jedinou kapelou v historii, jejíž první tři studiová alba se umístila na prvním místě žebříčku Billboard 200. Kapela prodala více než 3 miliony vstupenek na koncerty během několikanásobného turné po celém světě a prodala více než 13 milionů alb. Nedávno se se svým hitem "Youngblood" zařadili do exkluzivního miliardového klubu Spotify. 5 Seconds of Summer získali také řadu prestižních ocenění, včetně deseti evropských hudebních cen, pěti cen ARIA, dvou MTV Video Music Awards, American Music Award, People's Choice Award, dvou iHeartRadio Music Awards a tří APRA Awards.

S albem 5SOS5, které vyšlo v roce 2022, se kapela vyšvihla na další hudební úroveň a ukázala své mnohostranné umělecké schopnosti a růst v průběhu své desetileté kariéry. Nyní se svým nadcházejícím živým albem The Feeling of Falling Upwards - Live from The Royal Albert Hall kapela skutečně předvádí, kým jako interpreti jsou, a vytváří něco skutečně jedinečného a oslavujícího jejich diskografii.

Multiplatinová poprocková kapela 5 Seconds of Summer vydá 14. dubna digitálně své živé album The Feeling of Falling Upwards - Live from The Royal Albert Hall. Fyzické formáty alba jsou k předobjednání již TEĎ a k dostání budou 14. července.

Skladby pocházejí z jedinečného vystoupení "The Feeling of Falling Upwards" z roku 2022 ve světoznámé londýnské Royal Albert Hall, tedy z místa, před kterým kapela před deseti lety, když se přestěhovala do Velké Británie, aby mohla napsat své první album, vystupovala jako busker. Vystoupení zahrnovalo předělané verze písní z jejich jedenáctiletého katalogu včetně zbrusu nových skladeb z kritikou oceňovaného pátého studiového alba 5SOS5 za doprovodu dvanáctičlenného smyčcového orchestru a dvanáctičlenného gospelového sboru.

"'The Feeling of Falling Upwards' vám má jednoduše popsat pocit, který jsme společně zažili, pocit, že jsme se vrhli na tak vrtkavou věc, jakou je hudba," vyjádřil se na pódiu v Royal Albert Hall zpěvák a bubeník Ashton Irwin, "A sdíleli jsme tuto zkušenost společně rok co rok, sezónu co sezónu našeho života.“

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture 5 SECONDS OF SUMMER
picture 5 SECONDS OF SUMMER

Na mapě

Top