4. ročník OUT of HOME – Ewa Farna

4. ročník OUT of HOME – Ewa Farna

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Support: Sunflower Caravan, Eddie Stoilow, DJ Friky

Festival Out of Home bude zjišťovat, jak jsou na tom děti z dětských domovů, zahrají a zazpívají k tomu Ewa Farna, Clarinet Factory, Navigators a další

Již počtvrté se bude v Praze konat hudebně-zážitkový festival OUT OF HOME. Tato akce upozorňuje především na problematiku mladých lidí, kteří v osmnácti letech opouštějí dětské domovy a začínají svůj samostatný život. Zhruba 250 dětí z dětských domovů si 15. května na různých místech hlavního města vyzkouší hru, která by měla prověřit, jak umějí naložit se svým volným časem.
Součástí projektu OUT OF HOME jsou dva koncerty, které jsou určeny jak dětem z dětských domovů z celé České republiky, tak široké veřejnosti. První koncert, kde vystoupí Ewa Farná, se bude konat 15. května v KC Vltavská, druhý je naplánován na 23. května v Divadle Archa. Svou novou desku tady pokřtí společně s Lenkou Dusilovou a Epogue Quartet prestižní hudební uskupení Clarinet Factory. O malé překvapení se postarají Navigators, kteří v Arše představí premiérově svou úplně novou hudební polohu a přidá se i Iván Gutiérrez se svou kapelou MADERA.
Během letošního festivalu OUT OF HOME bude rovněž představeno několik neziskových organizací, které se zabývají projekty zaměřenými na integraci dětí z dětských domovů do běžného života. Patří k nim například obecně prospěšná společnost Rozmarýna, která provozuje CAFÉ ROZMAR.
Další informace naleznete na adrese www.mimodomov.cz

Vstupenky můžete též zakoupit on-line, zaplatit platební kartou na Internetu
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!

KULTURNÍ CENTRUM VLTAVSKÁ
PROGRAM NA WWW.TICKETPORTAL.CZ

Galerie

picture 4. ročník OUT of HOME – Ewa Farna
picture 4. ročník OUT of HOME – Ewa Farna

Na mapě

Top