Detail info
Close

2024 WORLD ROWING INDOOR CHAMPIONSHIPS PRESENTED BY CONCEPT2

2024 WORLD ROWING INDOOR CHAMPIONSHIPS PRESENTED BY CONCEPT2

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 7:00

Do pražského O2 universa se sjedou nejlepší závodníci na veslařském trenažéru z celého světa. Česká republika bude totiž poprvé v historii hostit účastníky Mistrovství světa a Evropy v halovém veslování.

Český veslařský svaz ve spolupráci se světovou veslařskou organizací World Rowing očekává účast více než 1 500 závodníků různých věkových kategorií z téměř 60 zemí. Ti se o cenné kovy utkají nejen na klasické trati 2 000 m, ale i na trati 500 m a v závodě štafet.

Diváci se mohou těšit i na atraktivní „trenažérový pětiboj“ Versa Challenge, který v pěti odlišných disciplínách prověří technické a fyzické schopnosti 12 nejlepších žen a 12 nejlepších mužů, jenž uspěli v celosvětové kvalifikaci.

V loňském roce jsme slavili světové medailové úspěchy v několika věkových kategoriích. Letos tak budou startovat úřadující mistři světa Jiří Šimánek (muži lehké váhy 23-39) a Miroslav Vraštil (muži lehké váhy 40-44), aktuálně kvalifikovaní na olympijské hry v Paříži v klasickém veslování na dvojskifu lehkých vah. Velké naděje se vkládají do Jakuba Podrazila, který na loňském MS v kanadském Torontu získal bronz, dalším českým želízkem v ohni bude i Tadeáš Muk, mistr světa v kategorii U17. V ženách očekáváme účast Radky Novotníkové, Pavlíny Flamíkové, Lenky Lukšové, Kristýny Neuhortové nebo akademické mistryně světa Anny Šantrůčkové. České paraveslování bude reprezentovat Tomáš Nevěčný, držitel českého rekordu na trenažéru.

V Praze budou startovat také aktuálně nejlepší světoví veslaři v čele s úřadujícím mistrem světa na dvoukilometrové trati Oliverem Zeidlerem, jenž je zároveň i mistrem světa v klasickém veslování na vodě.

Přesný časový harmonogram a další informace najdete na webových stránkách šampionátu www.wrichprague2024.cz.

Na tento šampionát nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top