2023 FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF CZECH REPUBLIC

Speedway Grand Prix 2023
2023 FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF CZECH REPUBLIC

Datum: 3. června 2023
Místo: Stadion Markéta
Adresa: U Vojtěšky 11, Praha 6-Břevnov

Vstupenky

sobota
3
čvn 2023
18:49
2023 FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF CZECH REPUBLIC

Informace o akci

Vánoční nabídka

Chcete udělat radost fanouškovi ploché dráhy pod stromeček? Pak neváhejte a vyberte si z několika vánočních balíčků, které pro Vás pořadatelé přichystali. Veškeré informace naleznete zde nebo na www.speedway-prague.cz v sekci SGP.

2023 FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic
V roce 2023 se v Praze tradičně uskuteční nejprestižnější plochodrážní seriál o titul mistra světa. V sobotu 3. června čeká fanoušky ploché dráhy jeden ze závodů seriálu Mistrovství světa - Velká cena České republiky (pod oficiálním názvem 2023 FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic), aneb souboj těch nejlepších světových jezdců současnosti. Na startu břevnovského stadionu v Praze nebude chybět Tak Woffinden, Bartosz Zmarzlik nebo Martin Vaculík. Na startu se objeví minimálně tři čeští jezdci, a to jeden na divokou kartu a dva náhradníci v každém z uvedených závodů.

Přijďte prožít neopakovatelnou závodní atmosféru na stadion Markéta i Vy!
Doporučujeme také při zakoupení vstupenek zvážit koupi pojištění proti Covid – 19, např. u pojišťovny ERV.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top