SK Slavia Praha - permanentky 2016/2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

SK Slavia Praha - permanentky 2016/2017

SK Slavia Praha - permanentky 2016/2017
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

S jarní permanentní vstupenkou vám v Edenu neunikne ani jeden domácí jarní zápas. Majitelé permanentek mají předkupní právo na další vstupenky na utkání se Spartou, které budou rychle vyprodáno.

Ke každé permanentní vstupence navíc získáte dárek – dospělý černý dres anebo dětský černý set dresu s trenkami. Při osobním nákupu permanentky na centrále Ticketportalu a na předprodeji na pokladnách v Edenu si můžete vybrat mezi velikostmi L a XL u černého dospělého dresu a velikostmi 68, 74, 80, 86, 92, 98, 110 a 122 u dětského černého setu.

Klubová sedadla GOLD - místa s nejlepším výhledem na stadionu, vlastní vchod VIP recepcí. Během akce je k dispozici catering včetně nealkoholických nápojů a piva.

Klubová sedadla SILVER - místa s nejlepším výhledem na stadionu, vlastní vstup. Bez cateringu a přístupu na Klubové patro.

VIP Boxy - Součástí balíčků VIP boxů je vstup do stadionu přes VIP recepci, kompletní catering včetně nápojů, možnost sedět v pohodlí uvnitř boxu či před boxem v polstrovaných sedadlech.
Pro objednání VIP produktů nás kontaktujte na hospitality@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636.

 

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet