SK Slavia Praha - permanentky 2016/2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

SK Slavia Praha - permanentky 2016/2017

SK Slavia Praha - permanentky 2016/2017
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

S jarní permanentní vstupenkou vám v Edenu neunikne ani jeden domácí jarní zápas. Majitelé permanentek mají předkupní právo na další vstupenky na důležitá utkání se Spartou a Plzní.

Permanentky si zakupte online a vyzvedněte si je na pražské centrále Ticketportalu anebo si je nechte zaslat až domů, poplatek za poslání Českou poštou je 150 korun. Pokud chcete permanentku věnovat jako dárek, garantujeme doručení do Vánoc při objednání a úhradě do 12. prosince 23:59.

Ke každé permanentní vstupence navíc získáte dárek – dospělý černý dres anebo dětský černý set dresu s trenkami. Při osobním nákupu permanentky na centrále Ticketportalu a na předprodeji na pokladnách v Edenu si můžete vybrat mezi velikostmi L a XL u černého dospělého dresu a velikostmi 68, 74, 80, 86, 92, 98, 110 a 122 u dětského černého setu. Při nákupu permanentky přes online prodej bude standardně k objednávce přidán dospělý dres ve velikosti XL. Pokud chcete tuto volbu změnit, je třeba napsat typ dresu a velikost do poznámky v průběhu nákupu anebo zaslat požadavek na změnu na email eden@ticketportal.cz s uvedením čísla vaší objednávky.

Klubová sedadla GOLD - místa s nejlepším výhledem na stadionu, vlastní vchod VIP recepcí. Během akce je k dispozici catering včetně nealkoholických nápojů a piva.

Klubová sedadla SILVER - místa s nejlepším výhledem na stadionu, vlastní vstup. Bez cateringu a přístupu na Klubové patro.

VIP Boxy - Součástí balíčků VIP boxů je vstup do stadionu přes VIP recepci, kompletní catering včetně nápojů, možnost sedět v pohodlí uvnitř boxu či před boxem v polstrovaných sedadlech.
Pro objednání VIP produktů nás kontaktujte na hospitality@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636

 

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet