AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

V neděli 23. dubna se Sparta na svém stadionu střetne s Viktorií Plzeň. Vstupenky budou v prodeji ve třech etapách a přednost dostanou majitelé permanentních vstupenek.

Etapa 1
Pro permanentkáře Majitelé permanentek mají své místo jisté a nemusí si pořizovat speciální vstupenku. Ke své permanentce si však mohou zakoupit ještě dvě další vstupenky. Prodej bude probíhat pouze na Ticketportalu. Prodej začne ve středu 12. 4. v 10:00 a skončí ve čtvrtek 13.4. ve 20:00.

Etapa 2
Volný prodej Etapa 2 začne pouze v případě, že se vstupenky v první etapě nevyprodají. O případném vyprodání stadionu budeme informovat. Volný prodej začne v pátek 14. 4. v 10:00 na Ticketportalu. Každý fanoušek si může pořídit pouze 5 vstupenek. V rámci 2. etapy z bezpečnostních důvodů bohužel nebudou k dispozici vstupenky do kotle domácích. Pokud se nevyprodají v první etapě, budou k dispozici v etapě č. 3.

Etapa 3
V Zákaznickém centru Osobní nákup v Zákaznickém centru bude možný od úterý 18.4. v běžné otevírací době. Každý fanoušek si může zakoupit pouze 5 vstupenek.

Obecné informace
Vstupenky do sektoru hostujících fanoušků jsou distribuovány výhradně Viktorií Plzeň.
Utkání se řadí mezi tzv. Top zápasy, na něž se vztahuje odlišný ceník.

VSTUPENKY LZE ZAKOUPIT POUZE ONLINE.

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet