OSTRAVA V PLAMENECH 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

OSTRAVA V PLAMENECH 2017

OSTRAVA V PLAMENECH 2017
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

OSTRAVA V PLAMENECH se vrátí již počtvrté do Dolní oblasti Vítkovic v sobotu 5.8.2017 se švédskými ARCH ENEMY!!!

Role headlinera se tentokrát ujme světový lídr v oblasti melodického death metalu - skupina Arch Enemy ze Švédska!!! Majitelka drsného chrapláku, Kanaďanka Alissa White-Gluz & spol přijede do Ostravy historicky poprvé ukázat jak má vypadat explodující vášeň k sakra tvrdé hudbě. Arch Enemy příští rok oslaví jednadvacet let na hudební scéně a už se nemohou dočkat, až je s vámi oslaví spolu s Vámi.
Jejich poslední studiový počin War Eternal z roku 2014 patří v historii metalu mezi nejvíc ceněná díla a dá se předpokládat, že bude tvořit podstatnou část jejich vystoupení v Ostravě. Z tohoto alba vyšlo 6 singlů z celkových 13 skladeb, což je clekem nevšední. Je to zároveň první album Arch Enemy nazpívané současnou zpěvačkou Alissou White-Gluz - majitelkou tak drsného hlasu, který ny jí mohl závidět kdejaký ostrý chlap. Vůbec celá sestava Arch Enemy je tvořena vynikajícími skladateli a muzikanty. Například baskytarista Sharlee D’Angelo v minulosti hrál s King Diamondem v Mercyful Fate.
Dalším důkazem mimořádného úspěchu Arch Enemy a jejich alba War Eternal je více než 20 milionů shlédnutí titulní skladby na Youtube (dole v galerii). Navíc o kvalitě Arch Enemy svědčí například i to, že letos byli v pozici jedné z hlavních kapel na největším metalovém festivalu světa v německém Wackenu.

Jak je na festivalu OSTRAVA V PLAMENECH dobrým zvykem, každá kapela zahraje svůj tradiční koncertní program, nikoliv jen obyčejné festivalové vystoupení. Totéž platí pro Arch Enemy.

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet