SLET BUBENÍKŮ 2016 / The Best of 15 Years | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

SLET BUBENÍKŮ 2016 / The Best of 15 Years

SLET BUBENÍKŮ 2016 / The Best of 15 Years
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

15. ročník Sletu bubeníků s podtitulem Ktož sú boží bubeníci hledá inspiraci v bohatém hudebním portfoliu Evropy. Zatímco husité cizí vojska zaháněli zpěvem, 21. století národy stmeluje rytmem Sletu bubeníků.

Geograficky je Slet rozkročen od pouští Blízkého východu až po Vltavu. V rámci dvouhodinového koncertu zazní inspirace gregoriánským chorálem, husitskými písněmi, můžeme se těšit na hřmotné bubenické polyrytmické groovy, hrané na bicí soupravy, tympány, elektroniku a basové bubny. Rytmickou smršť posílí mužské hlasy sboru Affetto a izraelská zpěvačka Kamila Kama, přinášející do programu silný, výrazový zpěv a prvky performance.
Základ sestavy tvoří jako vždy hráči na klasické západní bicí nástroje používané v rockové i etnické hudbě (Pavel Fajt, Pavel Koudelka). Perkuse bude obhospodařovat Tomáš Reindl. Hutné spodky podpoří bubeník Milan Cais (Tata Bojs) , jehož umělecký rozptyl slibuje výlet do dalších hudebních i výtvarných oblastí. Další bubeníci jsou zatím v jednání.
Celkem se na pódiu každý rok rozezní až dvě tuny nástrojů - bicích souprav, činelů, mnoha etnických bubnů, kláves a elektroniky, ale i lidské hlasy, gongy, perkuse, barely. Tento pestrý globálně-hudební mix každoročně poutá pozornost odborné i laické veřejnosti a koncerty bývají nezapomenutelným hudebním zážitkem.

FB Event
www.sletbubeniku.cz

Termíny :


Galerie / Média :

Slet bubeníků 2016 / The Best of 15 Years
Slet bubeníků 2014, Lucerna Music Bar / video
Slet bubeníků 2014, Brno / video
Slet bubeníků 2014, Smržovka / video
Bookmark and Share
Sdílet