PRAGUE METRONOME FESTIVAL | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

PRAGUE METRONOME FESTIVAL

PRAGUE METRONOME FESTIVAL
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

METRONOME PŘIVEZE STINGA, KTERÝ SI V PRAZE STŘIHNE ČESKOU FESTIVALOVOU PREMIÉRU

METRONOME PŘIVEZE STINGA, KTERÝ SI V PRAZE STŘIHNE ČESKOU FESTIVALOVOU PREMIÉRU
Jeden z nejpopulárnější světových hudebníků Sting poprvé v Česku vystoupí na festivalovém pódiu. Bude headlinerem Prague Metronome Festivalu, který se odehraje od 23. do 24. června 2017 na pražském Výstavišti.
Britský umělec do Prahy přijede s aktuálním skvěle přijatým albem 57th & 9th (A&M/Interscope Records). „Jsme opravdu šťastní, že se nám podařilo získat Stinga pro Prague Metronome festival 2017, a že můžeme tuto radost sdílet se všemi fanoušky. Bude to zároveň Stingova česká festivalová premiéra a jsme nadšení, že to bude právě na Metronomu“ říká hlavní dramaturgyně Barbora Šubrtová. Sting podle ní do hlavního města dorazí ve skvělé formě. Na nové nahrávce se po dekádě vrací k rocku, který festivalovému pódiu sluší. „Skladby nahrál se svým dlouholetým kytaristou Dominikem Millerem. Kromě něj u nás Stinga doprovodí bubeník Josh Freese z Nine Inch Nails a kytarista Rufus Miller,“ doplňuje Šubrtová.
Loni debutující Prague Metronome Festival, jež představil například Iggyho Popa nebo Foals, ukázal a reakce diváků potvrdili, že v Praze velký open-air festival chyběl. Metronome festival se představil jako akce, která přináší unikátní hudební zážitky na pozadí diváckého komfortu a kvalitních služeb. Novináři vyzdvihovali jak jeho kvalitní českou i zahraniční dramaturgii, tak i umístění či zázemí.

GARANTOVANÉ SEZENÍ JE NA TRIBUNĚ PŘED HLAVNÍ STAGE / TRIBUNE SEATING IN FRONT OF THE MAIN STAGE

www.metronomefestival.cz

Termíny :


Galerie / Média :

Sting - I Can't Stop Thinking About You
Bookmark and Share
Sdílet