PRAGUE METRONOME FESTIVAL | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

PRAGUE METRONOME FESTIVAL

PRAGUE METRONOME FESTIVAL
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

METRONOME FESTIVAL PŘIVEZE STINGA NEBO KASABIAN A NABÍDNE DALŠÍ JEDINEČNÉ HUDEBNÍ ZÁŽITKY, ALE I KOMFORT A KVALITNÍ SLUŽBY POD ŠIRÝM NEBEM

ČTYŘICÍTKU KVALITNÍCH KONCERTŮ, MEZI NIMI I PRVNÍ ČESKÉ FESTIVALOVÉ VYSTOUPENÍ STINGA NEBO SHOW JEDNÉ Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH BRITSKÝCH KAPEL SOUČASNOSTI – KASABIAN. TO NABÍZÍ PRAGUE METRONOME FESTIVAL, KTERÝ SE ODEHRAJE OD 23. DO 24. ČERVNA 2017 NA PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI.

Jeden z nejpopulárnější světových hudebníků Sting do Prahy přijede s aktuálním skvěle přijatým albem 57th & 9th. Kasabian zase na svém premiérovém pražském koncertě představí nové album a zahrají největší hity. „Jsme opravdu šťastní, že se nám podařilo získat Stinga pro Prague Metronome Festival 2017 a že můžeme tuto radost sdílet se všemi fanoušky. Bude to zároveň Stingova česká festivalová premiéra a jsme nadšení, že to bude právě na Metronomu,“ říká hlavní dramaturgyně Barbora Šubrtová. Kasabian jsou zase podle ní současným hudebním fenoménem, který vyvrací tvrzení o konci éry britské kytarové muziky. Jejich odpovědí na tyto názory je série neuvěřitelně úspěšných alb, vyprodaných stadionů a nespočet festivalových zářezů na pozici headlinera. „Kasabian se  z dance-rockových outsiderů vypracovali v jedno z největších rockových uskupení v Británii. Jejich letošní rok se ponese ve znamení nové desky a očekáváme, že přijedou ve vrcholné formě,“ doplňuje Šubrtová.

GARANTOVANÉ SEZENÍ JE NA TRIBUNĚ PŘED HLAVNÍ STAGE

Pro držitelé průkazů ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE poskytujeme slevu ve výši 10 % na dvoudenní vstupné k stání. Slevu ve stejné výši je možné uplatnit i na zvýhodněné vstupné pro klienty České spořitelny a.s.

Držitel průkazu musí zadat jeho číslo pro ověření platnosti. Sleva je poskytnuta pouze 1 x na 1 vstupenku.

 

Termíny :


Galerie / Média :

Sting - I Can't Stop Thinking About You
Kasabian - Fire
Kasabian - Days Are Forgotten
Kasabian - Club Foot
Kasabian - eez-eh
Bookmark and Share
Sdílet