RICHARD MÜLLER TO NAJLEPŠIE TOUR 2016 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

RICHARD MÜLLER TO NAJLEPŠIE TOUR 2016

RICHARD MÜLLER TO NAJLEPŠIE TOUR 2016

Richard Müller letos na podzim představí TO NEJLEPŠÍ v šansonovém provedení

Po obrovském úspěchu posledního turné, se Richard Müller vydává opět na koncertní pódia, kdy pro svoje fanoušky připravil „To nejlepší Tour“ v šansonových úpravách. Nejkrásnější Richardovi balady si tak můžete užít v komorní atmosféře a nových aranžmá. Nenechejte si ujít hity jako Milovanie v daždi, Rozeznávám, Rieka či Koniec Světa v podání akustických hudebních nástrojů jako jsou klarinet, flétna nebo kontrabas, které spolu s rytmickou sekcí dotváří neopakovatelný hudební zážitek. Richard Müller se s To Nejlepší Tour na podzim zastaví ve 14 českých městech.
Richard vystoupí se svojí kapelou, se kterou se už připravuje ve zkušebně. Bude ho doprovázet kytarista Peter Markuljak, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, Michal Žáček, který hraje na dechové nástroje a bubeník Juraj Kuchárek.
„Je to radost hrát s lidmi, které znám. Jsme sehraní a užíváme si to. Už se velmi těšíme, jak vyrazíme mezi fanoušky. Já to opakuji stále dokola, ale jestli někdo tvrdí, že mu přízeň fanoušků nedělá dobře, tak lže. Mě to naplňuje. A naplňuje mě i to, že náš program udělá lidem dobře. Že je na ty dvě nebo tři hodiny dostaneme do jiného světa, že si odpočinou. Je to souznění …“ vyznal se Richard Müller.

www.muller.sk

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet