MIREILLE MATHIEU 2016 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

MIREILLE MATHIEU 2016

MIREILLE MATHIEU 2016
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

ticketportal.cz in English version

Francouzská šansoniérka Mireille Mathieu vystoupí společně se svým orchestrem 16. října 2016 v Kongresovém centru v Praze. Legendární interpretka představí v Praze své nejlepší skladby, jakými jsou mimo jiné Mon credo, Qu`elle est belle nebo Mon bel amour d`été.

Rodačka z jihofrancouzského Avignonu patří mezi největší osobnosti světového, šansonu. Charismatická zpěvačka, která bývá často přirovnávána k ikonické Edith Piaf,  během své kariéry nazpívala přes 1200 písní, vydala přes 40 alb a koncertovala na všech kontinentech planety. Během svého působení Mireille Mathieu spolupracovala například s Charlesem Aznavourem, Johnny Hallydayem, Julio Iglesiasem, Paulem Ankou nebo Frankem Sinatrou. Své fanoušky má tato šarmantní Francouzka po celém světě.
V Praze Mireille Mathieu vystoupí s kompletním orchestrem a české publikum se může těšit na nádherný večer plný ryze francouzského šansonu.

Velmi omezený počet VIP vstupenek zajišťuje nejlepší místa v sále a pozvání
na pohoštění do sálu Panorama před koncertem od 19:00 a po koncertu.

Vstupenky můžete zakoupit a vytisknout též on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod,  Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-19. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod - jedna osoba.

Termíny :


Galerie / Média :

Mireille Mathieu - Mon credo
Mireille Mathieu - Un Jour Tu Reviendras
The Best of Mireille Mathieu 2014 **Subtitled**
Bookmark and Share
Sdílet