GRAVITY FESTIVAL - ARKÁDY PANKRÁC, PRAHA | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

GRAVITY FESTIVAL - ARKÁDY PANKRÁC, PRAHA

GRAVITY FESTIVAL - ARKÁDY PANKRÁC, PRAHA
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Již 14. 10. 2016 se můžete těšit na další ročník populárního Gravity Festivalu, který otřese základy OC Arkády Pankrác díky tomu nejlepšímu, co nabízí světová a tuzemská taneční scéna. Nejbrutálnější bouře elektronické muziky v jednom večeru! Headlinery letošního ročníku je světoznámé duo Bassjackers. Doplní je nizozemská hvězda elektronické muziky Tony Junior či nadějný producent Mike Williams. Těmito jmény zástup protagonistů teprve začíná… Zmíněné interprety dále doplní Audiorockers & Matt Raiden, Manene, Bon Finix & Tripmain.
Gravity Festival nezůstává při zemi a ve spolupráci s rádiem Evropa 2 otevře i druhé pódium s názvem Feel the sound stage, na kterém se představí holandská dvojka Lucas & Steve s českým Deep Deer a opět na to nebudou sami! Na pomoc jim přiskočí Chris Kaufman, DJane Jaqullin, Faith či Eagle.
Druhá vlna vstupenek za 499 Kč je nyní k prodeji a vy byste ji určitě neměli promeškat. Po loňském velmi úspěšném ročníku, doporučujeme si svou vstupenku zakoupit včas. Kapacita Gravity Festivalu je omezená.

STANDARD VSTUPENKA
1. vlna 399,- Kč (vyprodáno)
2. vlna 499,- Kč (vyprodáno)
3. vlna 599,- Kč
Na místě 799,- Kč

VIP VSTUPENKA - pouze 100 ks / 799 Kč = pohyb v prostoru VIP, Welcome drink, ochutnávka makro-molekulární gastronomie, šatna zdarma, VIP vstup

VIP 10 TABLE - pouze 4 exkluzivní stoly pro 10 osob / 9999,- Kč (vyprodáno)

FACEBOOK
FB EVENT

Termíny :


Galerie / Média :

Gravity Festival 2016 / plakát
Bassjackers ft. Luciana: Fireflies
Bassjackers & Jay Hardway: El Mariachi
Tony Junior & KURA ft. Jimmy Clash: Walk Away
Tony Junior & Tiësto: Get Down
Lucas & Steve: Can't Get Enough
Mike Williams & Tiësto: I Want You
Bookmark and Share
Sdílet