JUSTIN BIEBER - PURPOSE WORLD TOUR | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

JUSTIN BIEBER - PURPOSE WORLD TOUR

JUSTIN BIEBER - PURPOSE WORLD TOUR
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Celosvětová superstar Justin Bieber přijede v rámci mezinárodního turné nazvaného PURPOSE WORLD TOUR poprvé do Prahy, a to 12. listopadu 2016. Turné bude propagovat nové album PURPOSE nabité několika obrovskými hity, které obsadilo první místo ve více než 100 zemích světa.

Fanoušci uvidí dynamickou živou show v rámci 30-ti evropských zastávek. Celé turné je pořádáno agenturou AEG Live’s Concerts West a bude probíhat v arénách po celé Evropě, zahrnující Velkou Británii, Francii, Německo, Španělsko, skandinávské a další země včetně České republiky.

Neutuchající zájem o všechny hudební novinky z dílny Justina Biebera pokračuje dál s novým albem, které dosáhlo na první místo v žebříčcích poslechovosti ve více než 100 zemích světa. Úspěšnost alba Purpose dokazuje, že hned 17 jeho songů se objevilo v jednom týdnu v žebříčku HOT100 americké hitparády Billboard. Tímto husarským kouskem porazil legendární Beatles nebo rappera Drake. Další úspěch zaznamenalo album Purpose na hudební platfomě Spotify, kde během prvního týdne dosáhlo více než 200 milionů přehrání.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva
INFO ZTP/P
Pokyny pořadatele

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet