19. JARMARK OnaDnes.cz - INFO PRO PRODÁVAJÍCÍ

19. JARMARK OnaDnes.cz NA TICKETPORTAL.CZ
19. JARMARK OnaDnes.cz
Výstaviště Praha Holešovice
Křižíkovy pavilony
30.9.2017 09:00-17:00 (So)
19. JARMARK OnaDnes.cz - MÍSTA PRO PRODÁVAJÍCÍ na ticketportal.cz


Milí prodejci,
zde najdete bližší instrukce a informace k organizaci 19. Jarmarku OnaDnes.cz, který se koná už tuto v sobotu 30. 9. 2017.

PŘÍSTUP:

Jarmark se koná na Výstavišti v pražských Holešovicích, Křižíkových Pavilonech B,C,D a E. Autem se dostanete zadem, z ulice Za Elektrárnou (bouda se závorou INCHEBA EXPO). Pokud přijedete MHD, tramvajová zastávka je Výstaviště Holešovice. Dveře se pro nakupující otevírají v 9:00 a v 17:00 končíme.
PARKOVÁNÍ:
Při vjezdu do areálu dostanete parkovací lísteček na 45 minut zdarma, který si prosím uschovejte. Pokud budete v areálu parkovat celý den, na registraci si lísteček můžete vyměnit za celodenní parkování zdarma. Na Výstavišti se v ten samý den konají hned dvě další akce, které také vyžadují parkovací místa. Pokud tedy máte možnost podělit se o jízdu společně s kamarádkou, budeme moc rádi.
Posíláme vám plánek parkování, kde máte vyznačené zóny pro parking. Zároveň budou na místě pořadatelé z Výstaviště, kteří vám poradí, kam zaparkovat. Prosíme, řiďte se jejich pokyny.
REGISTRACE:
Registrace probíhá od 6:00 ve 3 pavilonech. Dostavte se prosím na registraci ke svému pavilonu, v jiném vám vstupenka nebude uznána! U jednoho stolu (180x90cm) jsou vždy 2 prodejní místa. Prodejní místo (90x90cm) bude označeno číslem, které máte na vstupence.
Každý prodejce si s sebou může vzít jednoho návštěvníka jako doprovod. Ten u vstupu zaplatí 30 Kč, za které dostane nákupní tašku OnaDnes.cz a sobotní vydání MF DNES s přílohou Víkend. Myslete ale na to, že ke každému prodejnímu místu patří jen jedna židle. (Jeden prodejní stůl = dvě prodejní místa / dvě židle.) Děti do 12 let se jako doprovod nepočítají a vstup neplatí.
Vstupenku si nezapomeňte VYTISKNOUT a vzít s sebou, bez ní vás NEMŮŽEME PUSTIT K PRODEJNÍMU MÍSTU! Při vstupu každý obdrží pásku na ruku, aby mohl opouštět a znovu se vracet do areálu.
A HLAVNĚ:
si to pořádně užijte. Jarmark je o příjemně strávené sobotě, poznání nových lidí a v neposlední řadě o pomoci těm, kteří to potřebují. Tento Jarmark pomáháme panu Jaroslavovi, který zůstal sám na výchovu pěti malých dětí. (Celý příběh pana Jaroslava)
Budeme rádi, když na konci akce ze svého výtěžku podpoříte pana Jaroslava a jeho rodinu u stánku nadace Terezy Maxové dětem, který naleznete vedle pódia. Neprodané oblečení, které nechcete brát zpátky domů, můžete nechat v oranžových kontejnerech POTEX, s.r.o.
V průběhu dne si můžete na infostánku zakoupit za 30 Kč lístek do charitativní akce (tomboly), kde budete moct vyhrát zajímavé ceny. Výtěžek z tomboly poputuje na pomoc panu Jaroslavovi.
Těšíme se na Vás!

Tým OnaDnes.cz


https://static.ticketportal.cz//images/Podujatie_out/136940/Parkovani_jarmark_web.jpg


https://static.ticketportal.cz//images/Podujatie_out/136940/Pavilon%20B_REGISTRACE_web.jpg
https://static.ticketportal.cz//images/Podujatie_out/136940/Pavilon%20D_REGISTRACE_web.jpg  https://static.ticketportal.cz//images/Podujatie_out/136940/Pavilon%20E_REGISTRACE_web.jpg
Top