MILUJEŠ KNIHY? HUMBOOK - LITERÁRNÍ FESTIVAL!

HUMBOOK LITERÁRNÍ FESTIVAL NA TICKETPORTAL.CZ
Přijďte se osobně setkat se světovými i českými autory, s redaktory, překladateli, bloggery, a užít si zábavu během workshopů a bohatého doprovodného programu.
HUMBOOK, to je festival knih, co hýbou vašim světem!

15.10.2016 12:00-20:00 (So)
KC Vltavská - Sál Elektra, Bubenská 1, Praha 7 - Holešovice
K dispozici je i limitovaný počet VIP vstupenek,
které zaručují zajímavý dárkový balíček.

VSTUPENKY NA HUMBOOK literární festival

Co je Humbook? Literární festival, který je tady zejména pro mladé nadšené čtenáře, ale i pro nečtenáře, kterým ukáže, že čtení je trendy.
Proč jít na Humbook? Setkáte se se zahraničními bestsellerovými autory! Přijede Američan Christopher Paolini (autor bestselleru Eragon), Ruta Sepetysová (autorka celosvětového knižního hitu V šedých tónech), Natalja Ščerba (autorka nejúspěšnější ruské fantasy posledních let Časodějové). Přijďte si popovídat také s významnými českými autorkami Míšou Burdovou, Marií Rejfovou a Lenkou Dostálovou.
Budete moct nahlédnout pod pokličku redaktorské práce, setkat se i s překladateli a výtvarníky a zjistit třeba, jak vzniká kniha. Těšte se na báječné knížky i zajímavé workshopy. Speciálními hosty budou YouTuber Johny Machette a booktuberka, Molly v knize, fashion bloggerka Stylewithme.
Pro koho Humbook je? Pro všechny, kteří se zajímají o dění kolem sebe. Mají nevšední zájmy, chodí na sociální sítě nebo ven s kamarády, vědí, co je populární a co už je OUT. Pro ty, co se o své zážitky a dojmy rádi podělí s ostatními, ať už přes facebook, instagram nebo třeba snapchat.
Ale především je pro ty, kteří milují svět knih.

Přijďte na Humbook, festival knih, co hýbou vaším světem!

K dispozici je i limitovaný počet VIP vstupenek, které zaručují zajímavý dárkový balíček.

VSTUPENKY NA HUMBOOK literární festival
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

KC Vltavská - sál Elektra na Google Maps / bezbariérový přístup NE / slevy NE / držitelé průkazu ZTP/P zdarma bez vstupenky

-TH-

Máte již naši aplikaci?

Top