Festival Let It Roll bude hostit přes 110 DJs a producentů

LET IT ROLL OPEN AIR 2013
Termín festivalu: 2. – 3. 8. 2013
BENEŠOV, Areál bývalých kasáren
6. ročník největšího elektronického festivalu v ČR

Festival Let It Roll bude hostit přes 110 DJs a producentů

Praha, 4. 7. – Organizátoři festivalu Let It Roll zveřejnili zbývající část programu. Letošní ročník tohoto největšího bassmusic festivalu v ČR bude přelomový nejen v počtu účinkujících, ale i díky navýšení počtu pódií a monstrózní velikosti hlavní stage. Dle všech ukazatelů bude mít Let It Roll tento rok rekordní návštěvnost!


Za necelý měsíc vyvrcholí celoroční přípravy dvoudenního festivalu Let It Roll. Nevídaně silný lineup by měl dle očekávání organizátorů přilákat na festival až 12 000 návštěvníků denně. Víkendový program čítá přes 40 zahraničních producentů elektronické hudby a více než 70 zástupců domácí DJs scény. Ti vystoupí celkem na šesti pódiích, z nichž hlavní pódium bude dle vyjádření organizátorů větší než šesti patrový panelový dům!

Hlavními tahouny festivalu bezpochyby jsou Noisia – legendární holandský projekt, jejich originální zvuk hned ze začátku jejich tvorby vzbudil zájem velkých britských hudebních vydavatelství a v současné době jsou jedni z nejžádanějších producentů elektronické hudby na světě. Dalším headlinerem je belgický Netsky. Jeho současná popularita je přímo ohromující. Navzdory jeho mládí se jeho debutové album s názvem „Netsky“ a následně druhé album „2“ se zapsalo do současného zvuku drum&bassu nesmazatelným písmem. Aktuálně Netsky patří mezi špičku současného mainstreamového zvuku drum&bassu.

Seznam jmen dalších významných zahraničních účinkujících na festivalu je téměř nekonečný: Andy C, Feed Me, Black Sun Empire, Ed Rush & Optical feat. MC Ryme Tyme, Drumsound & Bassline Smith, Calyx & Teebee, Wilkinson, The Upbeats, Audio, Optiv & BTK, Ayah Marar Live, Culprate , John B, Koven Live, A.M.C, A.Skillz, Mind Vortex, Elite Force, Neonlight, Gridlok a spousta dalších.

Výběr zástupců domácí české a slovenské scény obsahuje jména jako: Rido, B-Complex, No Money, L Plus, Forbidden Society, Pixie, Suki, Bifidus Aktif, Deadly Vipers, Hungry Beats, Substance-D, Babe LN a další. Letní festival Let It Roll se koná 2. a 3. srpna 2013 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz . Festivalová trička a doplňky jsou v prodeji u streetwear výrobce Escape Wear, v eshopu: www.escapewear.cz

Souhrn zahraničních účinkujících:
Netsky, Noisia, Andy C, Feed Me, Black Sun Empire, Ed Rush & Optical feat. MC Ryme Tyme, Drumsound & Bassline Smith, Calyx & Teebee, Wilkinson, The Upbeats, Audio, Optiv & BTK, Ayah Marar Live, Culprate , John B, Koven Live, A.M.C, A.Skillz, Mind Vortex, Elite Force, Neonlight, Gridlok, Nicky Blackmarket, Katharsys, Nitrogenetics, Fragz, Ak-Industry, Forbidden Society, Frazzbass, Hungry Beats, Paul SG, Hosta, Jay Rome, Flowrian, Rowpieces, Decon, Carter, Jodi, Recline, Merdz, Systematic.
+ čeští a slovenští top DJs.

Oficiální webové stránky festivalu
Seznam účinkujících

Facebook page festivalu
Facebook event
Link na předprodej vstupenek

Oficiální fotogalerie:
Fotogalerie z Let It Roll Open Air 2012

Oficiální video:
Video z letního festivalu Let It Roll 2012

 

Top