Zdeněk Izer a autokolektiv

Zdeněk Izer a autokolektiv

Datum : 16. ledna 2018
Místo: Hotel Morava, Palackého nám. 12, Jevíčko

Vstupenky

Úterý
16
Led.
19:00
Zdeněk Izer a autokolektiv

Informace o akci

Známý bavič, komik a imitátor ZDENĚK IZER přijede do Jevíčka se svou novou zábavnou talk show AUTOKOLEKTIV! V úterý 16. ledna od 19:00 hodin ve společenském sále Hotelu Morava Vám potečou slzy smíchu! Bavit Vás přijede jeden z našich nejlepších a nejpopulárnějších bavičů – ZDENĚK IZER. Tentokráte se svou novou zábavnou talkshow AUTOKOLEKTIV!

ZDENĚK IZER si pro Vás připravil fantastickou show, při které nezůstane jedno oko suché. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. To vše v živém podání, bez jakéhokoliv playbacku, doplněné nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

ZDEŇKA IZERA není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!) a dlouhá léta baví návštěvníky sálů po celé České republice ale i na Slovensku. Nenechte si ujít tuto jedinečnou „one man show“ našeho nejpopulárnějšího baviče.

Vstupenky je možno zakoupit v Turistickém Informačním Centru v Moravské Třebové, v síti Ticketportal a v restauraci Hotelu Morava v Jevíčku.

Galerie

picture Zdeněk Izer a autokolektiv

Na mapě

Top