Vodafone YOU FEST

Vodafone YOU FEST

Datum : 30. září 2017
Místo: Výstaviště Praha Holešovice, Průmyslový palác

Vstupenky

Sobota
30
Zář.
11:00

Informace o akci

Sobota 30. září bude patřit Vodafone YOU FESTU!
Je to tvůj fesťák, tak neváhej a doraž si užít druhý ročník jedinečného spojení hudby, youtuberů, gamingu, fresh food festivalu a letos výrazně rozšířené fashion&beauty zone.

Opět na tebe čekají skvělý hudební vystoupení jako EGO SPECIAL SHOW feat. RYTMUS, PAULIE GARAND, DJ WICH, MONIKA BAGÁROVÁ, JOFRE, kapela SLZA, SEBASTIAN, CELESTE BUCKINGHAM, PAVEL CALLTA, BLAKKWOOD, NADĚJE a další.
V gaming zone si budeš moci jako první v ČR zahrát FIFA a NHL 2018, vidět finále COOL herní ligy a potkat se s těmi nejlepšími hráči a streamery z Česka a Slovenska.
Letos výrazně rozšiřujeme fashion&beauty zone, kde se můžeš těšit na vymazlený molo a módní přehlídku, koutek pro ženy i pro chlapy. Nebude chybět ani fresh food festival, takže se opět luxusně najíš za rozumnou cenu.
Vstupenky na akci koupíš za 399 Kč, VIP pro jednu osobu za 999 Kč.
(VIP vstupenky znamenají samostatný VIP balkon, pohled do backstage, občerstvení a nápoje zdarma.)
Když dovalíte ve dvou, můžete koupit vstupenky v rámci balíčku BFF za 699 Kč, a když vyrazíš s celou rodinou (pro 4 osoby) v rámci balíčku Family je koupíš za 1.199 Kč.
Tak doval na Vodafone YOU FEST a pomoz nám vytvořit další nezapomenutelnou akci!

!SUPERVIP!
Fullpass do SUPERVIP zóny s unikátním výhledem, komplet jídlem, pitím a MEET 'N' GREET s umělcema v zákulisí! Velmi omezené množství vstupenek!


Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

vstupenky na stání / děti, které nedosáhly věku šesti let zdarma / bezbariérový přístup ANO / Sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) platí na vstupenky Single a na vstupenky Best Friends Forever - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz.

Na mapě

Top