Detail info
Close

Vodafone YOU FEST

Vodafone YOU FEST

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Je to tvůj fesťák, tak neváhej a užij si Vodafone YOU FEST, druhý ročník jedinečného spojení hudby, youtuberů, gamingu, fresh food festivalu a letos výrazně rozšířené fashion&beauty zone.
Opět na tebe čekají skvělý hudební vystoupení jako EGO SPECIAL SHOW feat. RYTMUS, PAULIE GARAND, DJ WICH, MONIKA BAGÁROVÁ, JOFRE, kapela SLZA, SEBASTIAN, CELESTE BUCKINGHAM, PAVEL CALLTA, BLAKKWOOD, NADĚJE a další.
V gaming zone si budeš moci jako první v ČR zahrát FIFA a NHL 2018, vidět finále COOL herní ligy a potkat se s těmi nejlepšími hráči a streamery z Česka a Slovenska.
Ve fashion&beauty zone se můžeš těšit na vymazlený molo a módní přehlídku, koutek pro ženy i pro chlapy. Nebude chybět ani fresh food festival, takže se opět luxusně najíš za rozumnou cenu.
Vstupenky za 399 Kč, VIP pro jednu osobu za 999 Kč.
VIP vstupenky znamenají samostatný VIP balkon, pohled do backstage, občerstvení a nápoje zdarma.
Když dovalíte ve dvou, můžete koupit BFF vstupenku pro dva za 699 Kč, a když vyrazíš s celou rodinou, je tu vstupenka Family pro 4 osoby za 1.199 Kč.
Tak doval na Vodafone YOU FEST a pomoz nám vytvořit další nezapomenutelnou akci!

!SUPERVIP!
Fullpass do SUPERVIP zóny s unikátním výhledem, komplet jídlem, pitím a MEET 'N' GREET s umělcema v zákulisí!


!NOVINKA! Wonderland - Official Vodafone YOU FEST Afterparty!
Vstupenka "After" na afterparty od 21:00 do 02:00.
Ale pozor! Ke vstupu na festival je třeba festivalová vstupenka! After JE JEN NA AFTERPARTY!

Vstupenky v síti Ticketportal a nebo je kup a vytiskni on-line - HOMEtickets!!
Další info:

děti, které nedosáhly věku šesti let zdarma / bezbariérový přístup ANO / Sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (1 osoba) platí na vstupenky Single a na vstupenky Best Friends Forever - na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top