Vím, že víš, že vím

Vím, že víš, že vím

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM…

Hrají: Simona Stašová, Michal Dlouhý, Andrea Daňková, Vasil Fridrich / Petr Vančura.

Komedie překvapení, zvratů, krásných lží, bouřlivých scén a italského humoru. Hra, ve které se snoubí všechno, co v dobré komedii nesmí chybět. Divadelní adaptace slavného stejnojmenného filmu.
Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje zdánlivě v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho rodina byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní manželského páru?

Mnoho všelijakých drobných tajemství, která vedou k nedorozumění a vzájemnému odcizení. Vědět, znamená pochopit a pochopit dává šanci napravit. Zdá se to jednoduché? Jenomže ve světě, kde se při prvním náznaku bolesti, nesnází a nepohody rovnou bere do zaječích, kde se vztahy rozpadají jak na běžícím pásu bez jakéhokoli pokusu o nápravu či změnu, natož pak nějaké sebezpytování, je tahle několik desetiletí stará komedie vítaným připomenutím hodnot, které považujeme za ztracené.

Stejnojmenný slavný film natočili v roce 1982 Alberto Sordi a Monica Vittiová v hlavních rolích  a Sordi se ujal i úlohy režiséra. Na divadle byla hra poprvé uvedena v roce 2012 v Římě v úpravě a režii Renata Giordana, který se zároveň zhostil role soukromého detektiva.

Režie a úprava: Vladimír Strnisko

Produkce: Agentura Harlekýn Praha

Více na www.september.cz

Galerie

picture Vím, že víš, že vím
picture Vím, že víš, že vím
picture Vím, že víš, že vím
picture Vím, že víš, že vím
picture Vím, že víš, že vím

Na mapě

Top