VÁNOCE S CHOREOU BOHEMICOU

VÁNOCE S CHOREOU BOHEMICOU

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V Míčovně Pražského hradu zahraje, zazpívá a zatančí soubor Chorea Bohemica.
Ve vzácné syntéze tradiční hudby, zpěvu, tance lidového divadla a výtvarného cítění jakoby vdechla Chorea Bohemica život naivním figurkám českých betlémů, malůvkám na skle, rytinám starých nebeklíčů i světské radosti ze života.
V českém vánočním repertoáru, jak jej prezentuje tento soubor, koluje nepřetržitá sounáležitost umělé a lidové hudby, vane z něj kouzlo barokních kancionálů, kantorských pastorel i pastýřského vytrubování. Všechno jakoby se slévalo do jediného tvaru pravého, nefalšovaného světa poezie.
Chorea Bohemica tak tlumočí soudobými výrazovými prostředky nepomíjivý půvab Vánoc současnému divákovi.
Všem divákům: Nezapomeňte si vzít s sebou zvonečky a dárky pro děti!

Slevy:
děti, které nedosáhly věku 3 let - zdarma bez vstupenky bez nároku na sedadlo / sleva 50% pro děti od 3 let, které nedosáhly věku 16 let / sleva 50% pro seniory ve věku 65 let a výše / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P - slevy jsou k dispozici na všech prodejních místech Ticketportal.cz, je možné je rezervovat i on-line přímo na ticketportal.cz v nákupním košíku

Upozornění pro návštěvníky: doporučujeme využít vstup do areálu Pražského hradu přes Prašný most, na představení od 11.00 a 15.00 hodin je vyhrazen vstup policejní kontrolou na pravé straně ul. U Prašného mostu (z časových důvodů mimo frontu ostatních návštěvníků Pražského hradu) - pouze s platnou vstupenkou. Návštěvníci představení od 19.00 hodin mohou využívat všechny strandartní vstupy do areálu Pražskéhop hradu (fronty se již v tento čas netvoří).
Další info:

HOMEtickets NE / bezbariérový přístup ANO, vozíčkář po zakoupení krajního sedadla u střední uličky vedle příslušné řady

-TH-

Galerie

picture VÁNOCE S CHOREOU BOHEMICOU

Na mapě

Top