VÁNOCE S CHOREOU BOHEMICOU

VÁNOCE S CHOREOU BOHEMICOU

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V Míčovně Pražského hradu zahraje, zazpívá a zatančí soubor Chorea Bohemica.
Ve vzácné syntéze tradiční hudby, zpěvu, tance lidového divadla a výtvarného cítění jakoby vdechla Chorea Bohemica život naivním figurkám českých betlémů, malůvkám na skle, rytinám starých nebeklíčů i světské radosti ze života.
V českém vánočním repertoáru, jak jej prezentuje tento soubor, koluje nepřetržitá sounáležitost umělé a lidové hudby, vane z něj kouzlo barokních kancionálů, kantorských pastorel i pastýřského vytrubování. Všechno jakoby se slévalo do jediného tvaru pravého, nefalšovaného světa poezie. Chorea Bohemica tak současnému divákovi tlumočí soudobými výrazovými prostředky nepomíjivý půvab Vánoc.
Všem divákům: "Zvonečky s sebou!"

Slevy:
děti, které nedosáhly věku 3 let - zdarma bez vstupenky bez nároku na sedadlo / sleva 50% pro děti od 3 let, které nedosáhly věku 16 let / sleva 50% pro seniory ve věku 65 let a výše / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P - slevy jsou k dispozici na všech prodejních místech Ticketportal.cz, je možné je rezervovat i on-line přímo na ticketportal.cz v nákupním košíku
Další info:
nákup on-line (HOMEtickets) NE / bezbariérový přístup ANO, vozíčkář po zakoupení sedadla č. 6 nebo č. 7 s umístěním ve střední uličce u příslušného sedadla

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture VÁNOCE S CHOREOU BOHEMICOU

Na mapě

Top