Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
UMBERTO TOZZI (IT) - 40 YEARS OF TI AMO

UMBERTO TOZZI (IT) - 40 YEARS OF TI AMO

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Pražský koncert italského zpěváka Umberta Tozziho se překládá na únor

Česká koncertní premiéra italského zpěváka Umberta Tozziho, který měl vystoupit 28. listopadu v Kongresovém centru Praha, se z organizačních důvodů překládá na 20. února příštího roku. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Umberto Tozzi se proslavil hity jako Ti Amo, Claridad, Tu nebo Gloria, které bořily hitparády téměř po celém světě a byly přezpívány do mnoha světových jazyků. Český nevyjímaje. Tuzemští posluchači mohou znát např. píseň Tu pod názvem "Jsi" z repertoáru Petra Rezka, Stelu Stai si pro vznik "Třetí Galaxie" vypůjčil Michal David a skladbu Gloria Vítězslav Vávra. Do dnešního dne Tozzi vydal devatenáct studiových desek a pět kompilací, od kterých se souhrnně prodalo přes 70 milionů kopií, což z tohoto turínského rodáka učinilo jednoho z nejúspěšnějších italských zpěváků všech dob.

Tozziho jediný koncert u nás se uskuteční v rámci turné, kterým zpěvák oslaví 40 let od vzniku výše zmíněné písně Ti Amo. Ta se u stejné příležitosti dočkala i nové, italsko-anglické, verze, kterou s Tozzim natočila americká zpěvačka Anastacia.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture UMBERTO TOZZI (IT) - 40 YEARS OF TI AMO

Změny a upozornění

ZMĚNA: UMBERTO TOZZI 28.11.2017 20:00 Kongresové centrum Praha

ZMĚNA:
Z technických důvodů se koncert Umberta Tozziho přesouvá z původně plánovaného termínu 28.11.2017 na nový termín 20.2.2018. 

Vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. 

V případě nevyhovujícího termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení,a to nejpozději 15.12.2017. 

Vrácení vstupenek:

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu centrální kanceláře.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Požadavek na vrácení včetně vstupenky Hometicket je třeba zaslat na: reklamace@ticketportal.cz 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top