Detail info
Close

TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR

TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Prodej posledních vstupenek bude zahájen v pátek 1. února v 10 hodin v síti Ticketportal. Vstupenky budou k dostání pouze v kategoriích na sezení v cenovém rozmezí 1290 - 1590 Kč. Abychom to znepříjemnili případným překupníkům, prodej omezujeme na dvě vstupenky na jednu transakci.

Držitelé ceny Grammy Twenty One Pilots se vrací do Prahy. Jejich koncert proběhne 16. února 2019 v O2 areně v rámci světového turné The Bandito Tour, na kterém představí chystané album Trench. Twenty One Pilots do Prahy přijíždějí potřetí. První pražské vystoupení vyprodali čtvrt roku dopředu, to další bylo pro velký zájem přesunuto do prostornější arény.

Dvoučlennou kapelu z Ohia Twenty One Pilots tvoří Tyler Joseph a Josh Dun. Na svém kontě mají už čtyři alba a nyní chystají páté s názvem Trench. Spolu s informací o připravované novince zveřejnili Twenty One Pilots i dvě nahrávky Jumpsuit a Nico And The Niners. Ke skladbě Jumpsuit vzniklo video, které natočil dlouholetý spolupracovník kapely Andrew Donoho.

Jako support Twenty One Pilots se představí američtí The Regrettes. Kapela The Regrettes je vedená zpěvačkou a skladatelkou Lydiou Night.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Věková hranice: 15let. Osoby mladší mohou akci navštívit pouze v doprovodu dospělé osoby.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top