TIMMY TRUMPET / AU

TIMMY TRUMPET / AU

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Timmy Trumpet se v říjnu vrátí do Prahy s jeho dosud největší show

Timmy Trumpet - jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou. V letošním roce si pro své zdejší fanoušky vyčlenil ve svém diáři dokonce dva termíny - po březnové návštěvě brněnského Bobycentra, které vyprodal za pouhé tři týdny, vystoupí 12. října v pražské Tipsport areně se svou dosud největší show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné. Návštěvníci se mohou těšit na šest dalších DJů, jejichž jména budou zveřejňována postupně.

Timmy Trumpet, vlastním jménem Timothy Jude Smith, pochází z Austrálie. Na státní škole Carlingford High School však propadl jazzu. "Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a hned na to i skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music " říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.
"Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit" radí Timmy Trumpet. "Já jsem poslouchal opravdu všechno - od Metallicy po Mozarta."

Ačkoliv jeho první oficiální nahrávka je datována rokem 2009, EDM scénou prvně otřásl v roce 2011 se skladbou Horny, která obsadila 5. místo v Aria Charts. Dnes má na svém kontě na tři desítky singlů, z nichž tři se staly no. 1 v Aria Charts a těsí se platinovým prodejům. Jeho skladby pravidelně ve svých setech hrají Armin Van Buuren, Carl Cox, Fedde Le Grand nebo Fatboy Slim. Je podepsán u Ministry of Sound, ročně absolvuje na 200 vystoupení, byl vyhlášen nejlepším australským DJem a podle DJ Magu je aktuálně 43. nejpopulárnějším DJem světa.

Info ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture TIMMY TRUMPET / AU
picture TIMMY TRUMPET / AU
Top