THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

POSLEDNÍ VSTUPENKY JIŽ NELZE REZERVOVAT, VYUŽIJTE PRODEJNÍ MÍSTA TICKETPORTAL
NEBO PŘÍMÝ ON-LINE NÁKUP NA TICKETPORTAL.CZ - HOMEtickets!!
Již je tomu více než 35 let, kdy píseň Sultans of Swing ovládla rozhlasová vysílání po celém světě a právě v tomto čase se zrodila legendární kapela Dire Straits.
Skupina, která se svými 120 miliony prodaných alb přepisovala rockovou historii a vyprodávala ty největší stadiony, se v čele s Markem Knopflerem dostala na nejvyšší pomyslnou hudební metu. Ta trvala v nejzákladnějším složení pouhých 15 let, ovšem masivní zájem o kapelu pokračoval i po odchodu Marka, který se začal koncem osmdesátých let věnovat vlastím projektům.
Současné seskupení Dire Straits s hlavičkou Experience nyní vyjíždí po letech na světové turné a za účasti několika původních členů si můžete vychutnat neopakovatelnou show. Neocenitelní hudebníci, držitelé cen Grammy, jako saxofonista Chris White, kytatista Terence Reis, na bicí Chris Whitten, klávesista Simon Carter, Tim Walters a James Powell se právě prohání světovými městy, jež některá již hlásí "sold out" (vyprodáno).
V České republice se můžete těšit rovnou na dvě zastávky tohoto unikátního turné, a to v brněnském Bobycentru 31. března a hned den na to, 1. dubna, v ostravské hale Gong.

BRNO 31.03.2017
KROMĚ POSLEDNÍCH VSTUPENEK K SEZENÍ A NA STÁNÍ JE K DISPOZICI
I VELMI LIMITOVANÝ POČET EXKLUZIVNÍCH VIP VSTUPENEK, které zajišťují

● teplý a studený raut
● alko a nealko nápoje
● sezení a samostatný prostor na VIP galerii

Další info:
bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba) ANO, vstupenka do sektoru ZTP/P-DISABLED platí pro dvě osoby - vozíčkář či držitel průkazu ZTP/P a jedna osoba jako doprovod

-TH-

Na mapě

Top