Detail info
Close

STUDNICE FEST 2018

STUDNICE FEST 2018

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Studnice Fest podvanácté. Premiérově vystoupí Tata Bojs, Mydy Rabycad nebo Michal Hrůza, chybět nebudou Skyline či punková klasika Volant.

Ve dnech 3. a 4. srpna 2018 proběhne v areálu Cihelka na okraji Hlinska tradiční hudební festival Studnice Fest, který si ponechal nádech nezávislé a jedinečné akce, ale jehož line-up okoření i hvězdná jména tuzemské hudební scény. Organizátoři mysleli i na rodiny s dětmi.

„Dvanáctý ročník nebude tuctový,“ slibují Jakub Balada a Pavel Kosina, organizátoři hudebního festivalu Studnice Fest. Jeho největšími taháky budou premiérově vystupující Tata Bojs či Mydy Rabycad ale i osvědčené kapely minulých ročníků jako Skyline, Dukla Vozovna nebo Volant. „Sázíme na pozitivní atmosféru festivalu a line-up pro nás není jen kalkul, který má z plakátu nalákat návštěvníky. Pro ně chceme do Hlinska dostat co nejvíc kvalitních kapel, které nám osobně sedí,“ přibližuje organizátor Jakub Balada.

Přes své punkrockové kořeny festival dozrává a kromě řízné muziky bude místo na další žánry i zvukově klidnější tělesa jako projekt Ille s křehkým hlasem Olgy Königové. Novinkou dokazující posun festivalu pak bude stage věnovaná dětem, kterou oživí i divadelní vystoupení. „Program na hlavní scéně a té dětské se bude doplňovat a rozšiřujeme tak nabídku pro ty návštěvníky, kteří k nám chtějí zavítat s dětmi,“ doplňuje druhý z organizátorů festivalu Pavel Kosina.

Vstupenky na festival je možné výhodně zakoupit v předprodeji skrze Ticketportal, a to až do 1. srpna 2018, přímý prodej bude v areálu probíhat po oba festivalové dny.

www.studnicefest.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture STUDNICE FEST 2018
Top