SK Slavia Praha - permanentky 2018/2019

SK Slavia Praha - permanentky 2018/2019

Datum: Sezona 2018/2019
Místo: EDEN ARÉNA Praha

Vstupenky

SK Slavia Praha - permanentky 2018/2019
Sezona 2018/2019
EDEN ARÉNA

Praha

Informace o akci

Informace o akci

STÁVAJÍCÍ PERMANENTKÁŘ

Chcete-li na svou permanentku uplatnit extra slevu – dětskou, studentskou, slevu pro členy OP či Fanklubu, seniory nad 63 let a držitele průkazu ZTP/TP ­– permanentní vstupenku je možné zakoupit pouze na pokladnách v Edenu nebo na centrále Ticketportalu.

Permanentkáři ze sezony 2017/2018 měli své místo rezervováno do 29. června. Pokud chcete uplatnit slevu pro stávajícího permanentkáře, tato možnost je do 15. července při nákupu na pokladnách v Edenu a centrále Ticketportalu.

Vaše místo je možné rezervovat v online prodeji a při vyzvednutí a platbě na pokladnách nebo na centrále uplatnit příslušné slevy. Upozorňujeme, že po úhradě ceny za permanentní vstupenku online není možné při vyzvednutí plastové permanentky uplatnit žádné slevy.

Pokud si přejete poslat permanentku Českou poštou, poplatek za poslání je 99 korun a odesílka probíhá u permanentek zakoupených do 10. července.

NOVÝ PERMANENTKÁŘ

Pokud jste nový permanentkář a nepotřebujete uplatnit žádnou slevu, doporučujeme vám online prodej. V online prodeji si zvolíte vyzvednutí permanentky na pokladnách v Edenu nebo centrále Ticketportalu, nebo si ji můžete nechat poslat Českou poštou za poplatek 99 korun, odesílka permanentek bude probíhat do 10. července.

Jestliže potřebujete uplatnit jakékoliv slevy, je nutné přijít si zakoupit permanentku přímo na pokladny v Edenu anebo na centrálu Ticketportalu a předložit příslušný doklad. Upozorňujeme, že po úhradě ceny za permanentní vstupenku online není možné při vyzvednutí plastové permanentky uplatnit žádné slevy.

Permanentky jsou na základní část ligy, vstupenky na nadstavbovou část budou v prodeji až po skončení základní části.

Více informací na: https://slavia.cz/clanek.asp?id=Permanentky-jsou-ve-volnem-prodeji-15695

Na mapě

Top