SK Slavia Praha - Zvýhodněný balíček

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - Zvýhodněný balíček

Datum : 1.FC Slovácko + FC Viktoria Plzeň
Místo: EDEN ARÉNA Praha

Vstupenky

SK Slavia Praha - Zvýhodněný balíček
1.FC Slovácko + FC Viktoria Plzeň
EDEN ARÉNA

Praha

Informace o akci

Balíčky na Slovácko a Plzeň

Na dvojzápas se Slováckem a Plzní jsme pro fanoušky připravili balíčky vstupenek, díky kterým si zajistíte své místo už teď. Balíčky jsou v prodeji online a na pokladnách v Edenu. Balíčky je možné koupit i na prodejních místech. Upozorňujeme fanoušky, že v rámci balíčku jsou dvě vstupenky, jedna na Slovácko, jedna na Plzeň.

Počet balíčků je omezený a jejich prodej bude probíhat až do zápasu se Slováckem nebo vyprodání kapacity balíčků. Cena balíčku je konečná bez možnosti uplatnit další slevy. Jedna osoba si může koupit maximálně 6 balíčků.

Prodej vstupenek na Slovácko

Prodej lístků na zápas se Slováckem začne ve středu 25. dubna online v 10:00 a na pokladnách v Edenu. Pokladny budou otevřené od středy 25. dubna do pátku 27. dubna a opět v neděli 29. dubna v den utkání.

Prodej lístků na Plzeň

Přednostní prodej

Vstupenky na Plzeň budou nejdříve v přednostním prodeji od 30. 4. 10:00 do 2. 5. 23:59 pro majitele permanentních vstupenek, členy Fanklubu a Odboru přátel. Pro permanentkáře platí limit nákupu 2 vstupenek, kapacita lístků je omezena i pro členy fanouškovských organizací.

Permanentkáři si mohou koupit lístky v tomto termínu online po zadání devítimístného čísla permanentky a čtyřmístného ověřovacího kódu. Ve středu 2. 5. si mohou přijít koupit vstupenky i na pokladny v Edenu v jejich otevírací době 13 - 19.

Členové Odboru přátel a Fanklubu obdrží email od své fanouškovské organizace s instrukcemi, jak postupovat při objednávce lístků. Lístky si mohou koupit i sami na pokladnách ve středu 2. 5.

Volný prodej

Pokud zbydou vstupenky z přednostního prodeje, bude zahájen online na Ticketportalu ve čtvrtek 3. 5. v 10 hodin. Prodej na pokladnách v Edenu bude spuštěn ve čtvrtek 3. 5. ve 12 hodin. Počet vstupenek na jednu osobu je v online prodeji omezen na 6 ks.

Na mapě

Doporučené

Top