SK Slavia Praha - FK Teplice

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FK Teplice

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

AKTUALIZACE:

Prodej vstupenek byl z důvodu zavedení nových opatření COVID-19 pozastaven. Informace pro fanoušky, které si vstupenky již zakoupili budou zveřejněny na webu www.slavia.cz. Děkujeme za pochopení.


 

V rámci 16. kola čeká Slavii domácí zápas s týmem FK Teplice. Zápas se hraje 28. listopadu od 15:00. V minulé sezóně vstřelila Slavia na domácí půdě tomuto soupeři pět branek. Podaří se sešívaným zopakovat tento střelecký výkon?

Předprodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium, byl zahájen prostřednictvím Ticketportalu 12. 11. 2021 od 14:00 a skončil 17. 11. 2021 ve 13:30. Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, bude jeho vstupenka automaticky platná pro vstup na utkání a nemusí vstupenku ověřovat na pokladnách ani elektronicky.

Volný prodej byl zahájen skrz Ticketportal 17. 11. 2021 ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání. Na utkání bude povolen vstup fanouškům na základě platných nařízení MZČR ke dni utkání.

Ověření HomeTicketu můžete provést z pohodlí domova pomocí QR kódu uvedeného na HomeTicketu. Návod, jak na to, naleznete ZDE.

V případě, že vstupenku zakoupí osoba, která nesplňuje podmínky opravňujíci ke vstupu na stadion platné ke dni utkání, vstupenku nebude možné zplatnit a s takovou vstupenkou tím pádem nebude možné navštívit utkání. V tomto případě nelze požadovat refundaci zakoupené vstupenky.

Jako bezinfekční se ke dni 22.11.2021 bere osoba, která prokáže bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

  • - Dokončeným očkováním, od kterého uplynulo 14 a více dní
  • - Pozitivním testem, od kterého neuplynulo více než 180 dní

 

Pro děti do 12 let bude vstup umožněn na základě předložení dokumentu prokazujícího věk dítěte na pokladnách stadionu.

Kompletní informace k prodeji vstupenek vč. ceníku naleznete na webových stránkách www.slavia.cz v článku ZDE. Doporučujeme si před nákupem článek vč. části "Často kladené otázky" přečíst.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top