SERGEI POLUNIN'S SATORI

SERGEI POLUNIN'S SATORI

Datum: 17. - 20. dubna 2019
Místo: Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8

Vstupenky

Středa
17
Dub. 2019
20:00
SERGEI POLUNIN'S SATORI
Čtvrtek
18
Dub. 2019
20:00
SERGEI POLUNIN'S SATORI
Pátek
19
Dub. 2019
20:00
SERGEI POLUNIN'S SATORI
Sobota
20
Dub. 2019
20:00
SERGEI POLUNIN'S SATORI

Informace o akci

Světová baletní superstar Sergei Polunin uvede poprvé v Praze své představení Satori

Byl zázračným dítětem a nejmladším prvním tanečníkem Královského baletu v Londýně. Ale také bad boyem, Jamesem Deanem baletu, který baletní svět skandálně na čas opustil. Pak ale následoval jeho triumfální návrat! Dnes účinkuje v hollywoodských filmech i v reklamách nejluxusnějších módních značek a jeho baletní představení se vyprodávají během pár minut!

Sergei Polunin - jeden z nejtalentovanějších umělců své generace přiváží poprvé do Prahy představení Satori, které uvede ve dnech 18. a 19. dubna 2019 ve Foru Karlín. Na každé představení bude k dispozici pouze 1100 vstupenek, rezervace lístků nebude možná.

Za maximální podpory své rodiny Sergei ve třinácti letech uspěl v konkurzu na prestižní Royal Ballet School v Londýně. Znal prý jen balet a spánek, tančil víc a lépe, takže už ve dvaceti se stal nejmladším prvním tanečníkem. Ale balet mu zároveň vzal dětství i pubertu - a on si to začal vynahrazovat. Alkohol, drogy, skandály. V lednu 2012 londýnský Královský balet opustil. 

O tři roky později pomohl Poluninovi až slavný fotograf a režisér David LaChapelle, který s ním natočil klip na píseň Take Me To Church irského zpěváka Hoziera. Dnes Sergei Polunin fascinuje celý svět - svým mimořádným tanečním nadáním i pohnutným životním příběhem, který režisér Steven Cantor v roce 2016 zachytil v emotivním dokumentárním snímku The Dancer.

A nyní se představí i českému publiku v celovečerním představení - Satori. První část večera nabídne průřez nejslavnějšími klasickými baletními díly i moderním scénickým baletem, v rámci kterého Seregi Polunin zatančí i na zmíněný hit Take Me to Church. Druhá polovina představení bude patřit dílu Satori, jehož choreografii vytvořil Sergei Polunin, režíroval jej Gabriel Marcel del Vecchio a scénu navrhl David LaChapelle.

ZTP/P vstupenky: rezervace@ticketportal.cz

Galerie

picture SERGEI POLUNIN'S SATORI

Na mapě

Top