ROCK FOR CHURCHILL 2018

ROCK FOR CHURCHILL 2018

Datum : 24.-25.8.2018 / 2DENNÍ / 2 Day Pass
Místo: Areál Myslivna, Vroutek u Podbořan

Vstupenky

ROCK FOR CHURCHILL 2018
24.-25.8.2018 / 2DENNÍ / 2 Day Pass

Informace o akci

ROCK FOR CHURCHILL PŘIVEZE LAMB

Britská elektronická kapela Lamb se v srpnu po téměř čtyřech letech vrátí do Česka. Vystoupí na festivalu Rock for Churchill, který se koná 24. a 25. srpna ve Vroutku. Kromě Lamb pořadatelé již zveřejnili britskou rockovou partu The Subways, slovenský Polemic s německým hostem Dr. Ring Dingem, maďarský celtic punk-rockový nářez Paddy & The Rats a domácí kapely N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad a Fast Food Orchestra.

Lamb založili v roce 1995 producent Andy Barlow a zpěvačka a skladatelka Lou Rhodes. V každém vztahu, v hudebním nevyjímaje, je rozdíl tou dynamickou silou, která spouští kouzelné věci. Lou s Andym si připouští svou diametrálně odlišnou estetiku – oddanost Lou písničkám a Andyho posedlost vším, co je elektronické a rytmické, a jeho nezájem o vokály. Tenhle rozdíl pomohl vytvořit jeden z milníků dance music poloviny 90. let. V roce 1996, ve kterém vládl drum and bass, vyšlo eponymní debutové album a obohatilo tento žánr o jemné dávky jazzu, klasiky, blues, techna a hiphopu. Album dalo světu singly Cottonwool a Gorecki a dokázalo, že drum and bass má na víc, než jen roztančit nohy.
V roce 2004 se dvojice rozhodla udělat si pauzu na své sólové projekty. Po pěti letech odloučení se Andy a Lou opět dali dohromady a Lamb od té doby začali psát nové věci. Od svého reunionu vydali dvě skvělé desky 5 a Backspace Unwind. Zatím nejnovějším studijním počinem Lamb je singl Illumina z loňského září.

Galerie

picture ROCK FOR CHURCHILL 2018

Na mapě

Top