Detail info
Close

Police Symphony Orchestra & Jan Sklenář

Police Symphony Orchestra & Jan Sklenář

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Police Symphony Orchestra & Jan Sklenář

Věkem i tělem mladý orchestr složený z 65 nadšených muzikantů z celého východočeského regionu. Ač koncertují i mimo domovinu, pevné kořeny mají stále v Polici nad Metují. S chutí hrají mnoho hudebních žánrů; od klasiky přes pop, rock až po hudbu z filmů a pohádek. Mají za sebou přes sedm desítek koncertů, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí.
Zahráli si s Dashou, Ondřejem Rumlem, Martinem Kumžákem, Martou Kubišovou, Miloněm Čepelkou, Petrem Jandou, Václavem Zahradníkem, Baletem Národního divadla, Stanislavem Vavřínkem, Kühnovým smíšeným sborem a mnoha dalšími. Rádi pořádají nevšední koncerty, organizují plesy a podporují svými každoročními benefičními akcemi i dobré věci!
Taktovkou u nich vládnou Věra Vlčková a Joel Hána.
Svěžím dvorním zpěvákem je Jan Sklenář, mimo jiné i herec Klicperova divadla v Hradci Králové, který si za svou kariéru vysloužil 2 nominace na ceny Thálie. Rovněž je součástí některých projektů z pera Michala Horáčka - Kudykam, Český kalendář a Ohrožený druh.

Letos PSO vstoupilo do osmé koncertní sezóny a svůj zbrusu nový repertoár přijíždějí představit i do Pardubic. Těšit se můžete na Star Wars, La La Land, ale třeba i na Michaela Jacksona, Franka Sinatru, Antonína Dvořáka a mnoho dalších v originálním aranžmá.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top