PAROV STELAR – THE BURNING SPIDER TOUR

PAROV STELAR – THE BURNING SPIDER TOUR

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Electroswingový mág Parov Stelar v Praze předvede, jak moc mu sluší blues a jazz

Parov Stelar, vlastním jménem Marcus Fuereder, je nejúspěšnější umělec v Rakousku. Je nazýván zakladatelem electroswingu a jeho skupina Parov Stelar Band je velmi žádaná po celém světě. I v České republice má Parov Stelar ohromné množství fanoušků, kteří si společně s ním užívají elektrizující roztančenou atmosféru jeho koncertů. A nejinak tomu bude i 10. března v pražské Tipsport Aréně, kam Parov Stelar přijede v rámci turné k nové desce The Burning Spider.

Nové album Parov Stelar s názvem The Burning Spider vyšlo letos v dubnu. Mnoho aspektů jedinečného zvuku Parov Stelar, které milují jeho fanoušci po celém světě, dokázal Marcus na nové desce zachovat, výrazně ho ale obohatil o nové vlivy. Na svých posledních albech se Parov Stelar vyprofiloval jako globální superstar electroswingu, nová nahrávka se ale posunula také směrem k bluesovým a jazzovým prvkům. Více než 12 000 fanoušků ve vyprodané vídeňské Stadhalle nadšeně slavilo začátek The Burning Spider Tour, na které vyjíždí Parov Stelar opět se svou skvělou kapelou. Vezme ji do Austrálie a na Nový Zéland, na největší evropské festivaly a velké halové koncerty v New Yorku, Londýně, Paříži, Praze a mnoha dalších městech, aby zahráli skladby z nového, skvělého alba, stejně jako ty největší hity se značkou Parov Stelar.

ZTP/P info

Galerie

picture PAROV STELAR – THE BURNING SPIDER TOUR

Na mapě

Změny a upozornění

ČASOVÝ HARMONOGRAM - PAROV STELAR 10.3.2018

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

18:00 - otevření haly
20:00 - DJ Biodan
21:00- Parov Stelar

Prosíme, dorazte na koncert s dostatečným časovým předstihem z důvodu včasného projití bezpečnostní kontrolou. V případě, že máte zakoupenou elektronickou vstupenku, prosíme, vytiskněte si ji.  Předejdete tak zdržení při odbavení vstupenek.


Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top