OKTAGON 7.

OKTAGON 7.

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

OKTAGON 7. - POPRVÉ V HISTORII -2 TITULOVÉ ZÁPASY + SKVĚLÁ SHOW POD OTEVŘENÝM NEBEM

OKTAGON MMA Česko-Slovenská organizace bojových sportů zavítá již potřetí do Prahy. Mezi hlavní taháky celého MMA svátku pod otevřeným nebem na pražské Štvanici bude patřit vyvrcholení populární pyramidy těžkých vah s korunovací historicky prvního šampióna organizace OKTAGON MMA. V tomto finále se představí popuární pražský bijec, neporažený Michal Martínek.

Diváci uvidí také titulový zápas střední váhy do 84kg ve kterém se představí Miloš Petrášek a soupeřem mu bude vítěz duelu Krištofič vs Raška 2, který mohou diváci sledovat na turnaji OKTAGON 6 26.5. V Košicích. Chybět nebudou ani čtvrtfinálová kola pyramidy welterových vah, která následně vyvrcholí na velkolepém FINÁLE v O2 aréně 17.11. Na turnaji OKTAGON 10.

V akci budou hvězdy domácí scény Miloš Petrášek, David Kozma, Tomáš Kužela, Martin Šolc, Pirát Krištofič, Michal Kotalík a další…

Turnaj se uskuteční pod otevřeným nebem v Praze na Štvanici a bude to již podruhé ve spolupráci s probíhajícícm tenisovým turnajem. Diváky čeká fantastická show plná zápasů, světelných efektů a to vše pod zastrešením největší stanové střechy v evropě.

Samozřejmostí je bohaté občerstvení, nový merchandising, velkoplošná obrazovka s přenosem, medailonky bojovníků, zpomalenými záběry a jedinečný sportovní i společenský zážitek tohoto léta.

PRAHA Štvanice // 28.7 //

OKTAGON 7.  – VIP programTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top