Michal David: MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

ZÁMECKÉ MUZIKÁLOVÉ NOCI - VALTICE
Michal David: MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

Datum : 29. července 2018
Místo: Státní zámek Valtice - nádvoří, Zámek 1

Vstupenky

Neděle
29
Čvc 2018
20:00
Michal David: MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

Informace o akci

KONCERTNÍ VERZE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH MUZIKÁLŮ DIVADLA BROADWAY
V krásném romantickém prostředí na nádvoří valtického zámku můžete zažít během jediného víkendu premiéru tří muzikálových nocí.
Výpravná koncertní kostýmovaná verze muzikálů z pera známého skladatele a hitmakera Michala Davida. Skvělé obsazení v čele s českou muzikálovou hvězdou Mariánem Vojtkem. Špičková taneční company. To vše je více než hodina a půl známých písní a skvělých tanečních vystoupení!
Zpívají: Marián Vojtko, Michaela Gemrotová, Jan Kopečný, Radka Fišarová, Peter Pecha a další

pátek 27.07. TŘI MUŠKETÝŘI
sobota 28.07. ANGELIKA
neděle 29.07. MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU

Nejnovější muzikál Michala Davida měl premiéru 1. listopadu 2017 a doslova přes noc se stal muzikálovým hitem s obrovským diváckým úspěchem. Ve volném pokračování mušketýrského příběhu po třiceti letech se opět setkáváme s d´Artagnanem, Athosem, Aramisem a Porthosem, kteří se rozhodnou k odvážnému a riskantnímu činu. Vyměnit arogantního krále Ludvíka XIV. za jeho dvojče vězněné pod železnou maskou v Bastile. Hudbu Michala Davida doplňuje stejně jako u muzikálu Tři mušketýři Bryan Adams tentokrát se skladbou "(Everything I Do) I Do It For You".

Vstupenky MEET & GREET zajišťují sedadla v prvních dvou řadách u pódia, welcome drink a setkání s umělci na malém rautu po představení.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

slevy NE/ bezbariérový přístup ANO/ Vstupenky ZTP/P-DISABLED jsou určeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba), každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

Na mapě

Doporučené

Top