Mark Tremonti

Mark Tremonti

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

TREMONTI
special guests: THE RAVEN AGE / DISCONECTED

MARK TREMONTI, KYTARISTA CREED A ALTER BRIDGE, MÍŘÍ SE SVOU KAPELOU TREMONTI, VE KTERÉ STOJÍ I ZA MIKROFONEM, DO BRNĚSKÉHO KLUBU SEMILASSO. ZDE PŘEDSTAVÍ SVOJI AKTUÁLNÍ DESKU A DYING MACHINE, ALE I VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO ZE VŠECH DOSAVADNÍCH NAHRÁVEK!

Americký kytarista Mark Tremonti patří mezi absolutní špičku na metalové scéně. Tuto pozici si během dvou desetiletí vydobyl nejen fungováním v kapelách Alter Bridge a Creed, kde stál u zrodu největších většiny hitů těchto dvou skupin, ale i díky své vlastní kapele Tremonti. Během své dosavadní hudební kariéry prodal více než 40 miliónů nahrávek a obdržel i Grammy.
Od vzniku kapely Tremonti v roce 2012 on a jeho kolegové Eric Friedman [kytara, basa] a Garrett Whitlock [bicí] nahráli celkem čtyři alba. Vše odstartoval debut All I Was. O tři roky později následovalo album Cauterize, kterému se velmi dobře dařilo v řadě žánrových hitparád. Svoji silnou pozici kapela Tremonti zpečetila v roce 2016 titulem Dust. Právě s tímto albem se kapela představila živě i v České republice a zanechala v nich silný umělecký dojem.
V letošním roce Mark Tremonti vytvořil impresivní koncept a doprovodný román pro čtvrté studiové album s kapelou Tremonti. Aktuální studiová deska A Dying Machine, která vyšla 8. června u společnosti Napalm Records, je zároveň prvním koncepčním albem Marka Tremontiho. Skladby jsou inspirovány příběhem, který se zrodil během posledního turné Alter Bridge, a který se odehrává na přelomu příštího století, kdy se lidé a vyrobené bytosti, nazvané "vessels", pokoušejí společně existovat. Román, který napsal Mark Tremonti a John Shirley, má velký úspěch a lze jej objednat na www.marktremonti.com.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top